Zyskaj do 200 zł rabatu na całe zakupy online! Sprawdź szczegóły akcji tutaj >>

icon
25.02 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
25.02 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Sztyfty i zszywki

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia pneumatyczne

Strzałka w prawo

Sztyfty i zszywki

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zszywki nierdzewne Rapid 53/10 1080 szt.
Strzałka w prawo

Zszywki nierdzewne Rapid 53/10 1080 szt.

39,98
/ opak.
0,04
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zszywki ze stali nierdzewnej z powodzeniem użyjesz do prac montażowo-budowlanych na zewnątrz budynków i nie tylko. Dzięki wykonaniu z cienkiego drutu produkt jest mało widoczny po zamocowaniu, pozwalając Ci stworzyć estetyczną konstrukcję. Precyzyjny kształt końcówek ramion produktu dba o to, by wbijały się one bez użycia dużej siły. Znajdujący się pomiędzy ramionami i podstawą kąt zapobiega z kolei zakrzywianiu się ramion podczas użytkowania. Zszywka odznacza się wytrzymałością mechaniczną oraz odpornością na działanie korozji, co umożliwia stosowanie jej w miejscach narażonych na czynniki atmosferyczne. W naszej ofercie znajdziesz także zszywki przeznaczone do prac dekarskich lub wykończeniowych.

   Cechy i zalety

    Zszywki nierdzewne usprawnią wykonywanie wielu prac tapicerskich w Twoim domu. Produkty mają uniwersalne zastosowanie – po załadowaniu ich do magazynka zszywacza zepniesz ze sobą różne materiały. Elementy będą idealne do mocowania tkanin, płótna czy skóry. Pozwolą także na odnowienie starej wersalki czy przymocowanie nowego obicia. Zszywki zostały wykonane ze stali, która odznacza się trwałością – materiał został zabezpieczony przed niekorzystnym działaniem korozji. Dzięki temu połączenie materiałów jest trwałe. Produkt jest dostępny w kilku standardowych rozmiarach, dlatego dopasujesz go do charakteru wykonywanej pracy. W szerokim asortymencie znajdziesz także narzędzia ręczne – zszywacze, nitownice oraz gwoździarki.

    • Do mocowania na zewnątrz budynków
    • Cienki drut dla dyskretnego efektu łączenia
    • Precyzyjnie cięte końcówki nóżek

    Specyfikacja techniczna

    Długość produktu10mm
    Rodzaj opakowaniaOpakowanie
    MateriałStal nierdzewna
    Kod produktu3221631095112