Zobacz więcej Sztyfty i zszywki

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia pneumatyczne

Strzałka w prawo

Sztyfty i zszywki

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zszywki standardowe Rapid 53/10 mm 5000 szt.
Strzałka w prawo

Zszywki standardowe Rapid 53/10 mm 5000 szt.

35,98
/ opak.
0,01
/ szt.

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zszywki standardowe są mało widoczne po zamocowaniu, ponieważ wytworzono je z cienkiego drutu. Dzięki temu doskonale posłużą Ci one do tworzenia konstrukcji o walorach estetycznych. Precyzyjny kształt końcówek ramion zapewnia dobre wbijanie się zszywki w materiał, a kąt pomiędzy ramionami i podstawą zapobiega zakrzywianiu się ramion. Zszywka może znaleźć zastosowanie w tapicerstwie podczas łączenia materiału obiciowego z drewnianą ramą mebla. Pozwoli Ci to samodzielnie odświeżyć wygląd Twojego fotela lub sofy.

   Cechy i zalety

    Zszywki standardowe to znakomity dodatek do warsztatu majsterkowicza, jak i przydomowego garażu. Te drobne elementy usprawnią mocowanie wielu materiałów. Produkty są łatwe w aplikacji, wystarczy umieścić plik zszywek w magazynku tackera. Metalowe klipsy użyjesz podczas odnawiania mebli oraz odświeżania tapicerki – zszywki, podobnie jak gwoździe, połączą obicie z drewnianą ramą mebla, tak by materiał gładko się układał, a sofa wyglądała estetycznie. Elementy świetnie sprawdzą się do pracy z tekstyliami, skórą, płótnami czy dekoracjami. W procesie produkcji wykorzystano stal, która nadaje zszywkom odpowiednią twardość oraz wytrzymałość. W naszym asortymencie zaopatrzysz się w zszywki w kilku rozmiarach oraz o różnym przeznaczeniu.

    • Wykonane z cienkiego drutu galwanizowanego dla dyskretnego mocowania
    • Wymiary zszywek precyzyjnie dostosowane do magazynków zszywaczy Rapid
    • Precyzyjnie cięte końcówki nóżek ułatwiają wbijanie zszywek

    Specyfikacja techniczna

    Długość produktu10mm
    Liczba sztuk5000
    PowłokaOcynkowany
    MateriałStal
    Kod produktu3221631086592