Zobacz więcej Sztyfty i zszywki
Zszywki standardowe Rapid 53/10 mm 5000 szt.
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca: Castorama Polska
Cena sugerowana
, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.Szczegóły dotyczące produktu
Informacje o produkcie
Zszywki standardowe są mało widoczne po zamocowaniu, ponieważ wytworzono je z cienkiego drutu. Dzięki temu doskonale posłużą Ci one do tworzenia konstrukcji o walorach estetycznych. Precyzyjny kształt końcówek ramion zapewnia dobre wbijanie się zszywki w materiał, a kąt pomiędzy ramionami i podstawą zapobiega zakrzywianiu się ramion. Zszywka może znaleźć zastosowanie w tapicerstwie podczas łączenia materiału obiciowego z drewnianą ramą mebla. Pozwoli Ci to samodzielnie odświeżyć wygląd Twojego fotela lub sofy.
Cechy i zalety
Zszywki standardowe to znakomity dodatek do warsztatu majsterkowicza, jak i przydomowego garażu. Te drobne elementy usprawnią mocowanie wielu materiałów. Produkty są łatwe w aplikacji, wystarczy umieścić plik zszywek w magazynku tackera. Metalowe klipsy użyjesz podczas odnawiania mebli oraz odświeżania tapicerki – zszywki, podobnie jak gwoździe, połączą obicie z drewnianą ramą mebla, tak by materiał gładko się układał, a sofa wyglądała estetycznie. Elementy świetnie sprawdzą się do pracy z tekstyliami, skórą, płótnami czy dekoracjami. W procesie produkcji wykorzystano stal, która nadaje zszywkom odpowiednią twardość oraz wytrzymałość. W naszym asortymencie zaopatrzysz się w zszywki w kilku rozmiarach oraz o różnym przeznaczeniu.
- Wykonane z cienkiego drutu galwanizowanego dla dyskretnego mocowania
- Wymiary zszywek dostosowane do magazynków zszywaczy Rapid oraz innych marek
- Precyzyjnie cięte końcówki nóżek ułatwiają wbijanie zszywek
- 5000 szt. w opakowaniu
Informacje prawne
- Sprzedawca zobowiązał się do oferowania wyłącznie produktów zgodnych z mającymi zastosowanie przepisami prawa Unii Europejskiej.
Specyfikacja techniczna
Typ produktu | Zszywki |
---|---|
Liczba sztuk w opakowaniu | 5000 |
Rodzaj opakowania | Opakowanie |
Marka | Rapid |
Długość produktu | 10mm |
Szerokość produktu | 50mm |
Wysokość produktu | 45mm |
Waga produktu | 380g |
Materiał | Stal |
Powłoka | Ocynkowany |
Kolor | Srebrny |
Łączone/pojedyncze | Łączone |
Wytrzymałość | Do prac ciężkich |
Ognioodporność | Brak właściwości opóźniania rozprzestrzeniania się płomienia |
Odporność na ścieranie | Tak |
Odporność na korozję | Nie |
Rekomendowana częstotliwość stosowania | Często |
Kompatybilność | Do modeli Rapid: R353, ALU953, ALU753, MS 4.1, R253, R53, E-100, Compacta |
Obszar zastosowania | Wewnętrzne i zewnętrzne |
Przeznaczenie | Prace tapicerskie, tkaniny, tekstylia, płótna, skóra, dekoracje, etykiety, itp. |
Odpowiedni typ zastosowania | Prace stolarskie, tapicerskie |
Miejsce produkcji | Chiny |
Kod EAN | 3221631086592 |