Zobacz więcej Sztyfty i zszywki

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia pneumatyczne

Strzałka w prawo

Sztyfty i zszywki

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zszywki standardowe Rapid 53/8 mm 5000 szt.
Strzałka w prawo

Zszywki standardowe Rapid 53/8 mm 5000 szt.

31,98
/ opak.
0,01
/ szt.

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zszywki standardowe są prawie niewidoczne po zamocowaniu – możesz je zatem wykorzystać do tworzenia konstrukcji, które powinny się odznaczać estetycznym wyglądem. Precyzyjny kształt końcówek ramion troszczy się o dobre wbijanie się produktu, a równy kąt pomiędzy ramionami i podstawą zapobiega zakrzywianiu się ramion. Zszywki doskonale nadają się do łączenia materiału obiciowego z drewnianą ramą mebla, umożliwiać Ci samodzielne naprawianie Twoich mebli – np. sofy czy fotela.

   Cechy i zalety

    Zszywki standardowe znajdą zastosowanie w każdym domu lub warsztacie. Aplikacja za pomocą zszywacza jest łatwa, dlatego drobne naprawy wykonasz samodzielnie. Elementy posłużą Ci do spinania materiałów, takich jak: tekstylia, płótna, skóry czy dekoracji. Dzięki temu samodzielnie zamocujesz dekorację naścienną lub odnowisz mebel czy naprawisz uszkodzony element. Zszywki świetnie sprawdzą się do prac tapicerskich. Podobnie jak gwoździe, przytwierdzą materiał obiciowy sofy do drewnianej ramy mebla, tak by gładko przylegał, a całość wyglądała atrakcyjnie. Elementy swoją trwałość zawdzięczają wykonaniu ze stali. W naszym asortymencie znajdziesz także zszywki wykorzystywane przy czynnościach dekarskich lub mocowania folii izolacyjnej.

    • Wykonane z cienkiego drutu galwanizowanego dla dyskretnego mocowania
    • Wymiary zszywek precyzyjnie dostosowane do magazynków zszywaczy Rapid
    • Precyzyjnie cięte końcówki nóżek ułatwiają wbijanie zszywek

    Specyfikacja techniczna

    Długość produktu8mm
    Liczba sztuk5000
    PowłokaOcynkowany
    MateriałStal
    Kod produktu3221631086585