Zobacz więcej Żyłki do podkaszarek i czyszczenia kostki brukowej

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Maszyny ogrodnicze

Strzałka w prawo

Akcesoria i części

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Żyłka tnąca Erbauer

Żyłka tnąca Erbauer

19,98
/ szt.
4
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Żyłka tnąca Erbauer to doskonały produkt do pielęgnacji ogrodu. Z jej pomocą z łatwością przytniesz trawę nawet w najtrudniej dostępnych miejscach. Dzięki niej szybko pozbędziesz się chwastów, a Twój trawnik zyska nowy, estetyczny wygląd. Produkt jest przeznaczony do kos i podkaszarek zarówno spalinowych i elektrycznych.

   Cechy i zalety

    Żyłka tnąca Erbauer to idealny produkt do pielęgnacji ogrodu oraz działki. Dzięki niemu przytniesz dokładnie trawę i pozbędziesz się chwastów a Twój trawnik zyska nowy wygląd. Artykuł jest przeznaczony do kos i podkaszarek. Dzięki zastosowaniu żyłki tnącej masz pewność, że przytniesz rośliny wszędzie, nawet w bardzo trudno dostępnych. Nie musisz się obawiać, że trawnik będzie nierówny przy płocie bądź wokół drzew. Żyłka tnąca Erbauer została wykonana z wysokiej jakości materiału. Do produkcji użyto nylonu, który gwarantuje trwałość. Dzięki temu zyskujesz pewność, że żyłka nie przerwie się podczas pracy. Produkt wystarczy Ci na długi okres czasu, ponieważ jego długość to aż 5 metrów. Jeśli szukasz innych akcesoriów do pielęgnacji ogrodu, sprawdź szeroki asortyment Castorama.

     Specyfikacja techniczna

     Typ produktuSzpula żyłki do podkaszarki
     Liczba sztuk w opakowaniu1
     Rodzaj opakowaniaSztuka
     Gwarancja producenta2 lata
     MarkaErbauer
     Długość produktu5000mm
     Średnica żyłki2mm
     Waga produktu0.3kg
     MateriałNylon
     Kod produktu5057741183733