Zobacz więcej Żyłki do podkaszarek i czyszczenia kostki brukowej

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Maszyny ogrodnicze

Strzałka w prawo

Akcesoria i części

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Żyłka tnąca Oregon 3,0 mm x 15 m aluminiowa

Żyłka tnąca Oregon 3,0 mm x 15 m aluminiowa

59,98
/ szt.
4
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Żyłka stanowi element tnący w podkaszarkach, kosach lub wykaszarkach. Umożliwia podcinanie trawy w miejscach trudno dostępnych dla zwykłych kosiarek, na przykład pod konarami niskich drzew iglastych. Produkt zapewnia dobrą skuteczność – został wykonany z materiału wzmocnionego cząsteczkami aluminium, dzięki czemu jest ostry i łatwo ścina źdźbła twardych traw.

   Cechy i zalety

    Żyłka to produkt, który wykorzystasz podczas prac w ogrodzie – stanowi ona element uzupełniający do podkaszarek, kos lub wykaszarek, dzięki którym przytniesz trawnik na obrzeżach ogrodu, w miejscach, które charakteryzują się dużym nachyleniem terenu, lub takich, które są trudno dostępne w Twoim ogrodzie, na przykład pod niskimi konarami drzew. Dzięki temu w łatwy sposób zadbasz o wygląd swojej działki i zaoszczędzisz swój czas na wykonanie innych czynności w ogrodzie. Produkt wykonano z wytrzymałego materiału wzmocnionego cząsteczkami aluminium. Żyłka w kształcie gwiazdy podczas obracania staje się elementem skutecznie tnącym rośliny. Zapewnia nieskomplikowany montaż, a w naszej ofercie znajdziesz różne jego średnice do wyboru.

    • Zwiększona do 30% odporność na ścieranie, złamanie i zużycie żyłki
    • Żyłka wzmacniana cząsteczkami aluminium

    Specyfikacja techniczna

    MarkaOregon
    Długość produktu15000mm
    Średnica żyłki3mm
    Kod produktu5400182699767