LOTERIA URODZINOWA! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Akcesoria do przetwórstwa

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Przetwórstwo owocowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Alkoholomierz do wina Terdens

Alkoholomierz do wina Terdens

19,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Alkoholomierz to akcesorium przydatne podczas samodzielnego warzenia różnych napojów. Za jego pomocą wygodnie sprawdzisz zawartość alkoholu w trunku, co w rezultacie pozwoli Ci uzyskać napój o odpowiednim smaku i zakładanych właściwościach. Produkt jest wygodny w użytkowaniu, ponieważ posiada czytelną skalę, z której łatwo odczytasz aktualne wskazania.

   Cechy i zalety

    Alkoholomierz to praktyczny produkt, jakiego nie może zabraknąć w żadnym domu, w którym samodzielnie przygotowuje się różnego rodzaju trunki. Akcesorium służy do badania zawartości alkoholu w przygotowanym produkcie, dzięki czemu możliwe jest odpowiednie korygowanie ich właściwości. Z pomocą alkoholomierza będziesz mógł przygotować klarowny napój o właściwym smaku i zapachu. Cechą charakterystyczną alkoholomierza jest wygoda użytkowania. Został on wyposażony w czytelną skalę, z której z łatwością odczytasz wskazania. Kolejnym atutem produktu jest zastosowane w jego produkcji solidne tworzywo sztuczne. Materiał ten sprawi, że alkoholomierz będzie Ci służył podczas przygotowywania kolejnych trunków w domowym zaciszu.

     Specyfikacja techniczna

     KolorTransparentny
     MateriałTworzywo sztuczne
     Kod produktu5901733004141