Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Przetwórstwo owocowe

Strzałka w prawo

Przetwórstwo owocowe

Uprawa roślin w ogrodzie lub na balkonie stanie się łatwiejsza i bardziej efektywna, jeśli wyposażysz się w odpowiednie akcesoria. Oferta sklepów Castorama to szeroki wybór artykułów, które przydadzą się każdemu ogrodnikowi – zobacz, co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Filtry

Przetwórstwo owocowe

Uprawa roślin w ogrodzie lub na balkonie stanie się łatwiejsza i bardziej efektywna, jeśli wyposażysz się w odpowiednie akcesoria. Oferta sklepów Castorama to szeroki wybór artykułów, które przydadzą się każdemu ogrodnikowi – zobacz, co dla Ciebie przygotowaliśmy!

36 prod.

SortujSortuj

Sortuj

Strzałka wstecz

Zobacz więcej Uprawa i ochrona roślin

Wyświetlanie 24 z 36 produktów

Załaduj więcej

WSZYSTKO, CZEGO POTRZEBUJESZ DO PRZETWÓRSTWA OWOCOWEGO

W dziale ogrodniczym sieci marketów remontowo-budowlanych Castorama znajdziesz nie tylko akcesoria, narzędzia i rośliny potrzebne do uprawy. Oto kategoria, w której zebrano artykuły niezbędne do przetwórstwa owocowego. Zaopatrzysz się tu we wszystko, czego potrzebujesz, żeby zrobić smaczne dżemy, aromatyczne wino lub rozgrzewające nalewki, które zimą przypomną Ci o smakach lata. Przejrzyj kategorię przetwórstwo owoców, a przekonasz się, co będzie Ci potrzebne. Wszystko, co jest konieczne do prawidłowej fermentacji owoców i warzyw, znajdziesz właśnie tutaj. Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z domowym przetwórstwem, skorzystaj z gotowych zestawów do robienia wina lub kup specjalne słoiki do kiszenia ogórków!

PRZYDATNE AKCESORIA – CO ZNAJDZIESZ W NASZYM ASORTYMENCIE?

Oferujemy Ci wszelkie produkty potrzebne do samodzielnego przygotowania wina. Drożdże winiarskie, rurki, lejki, ściągacze czy balony – te oraz inne akcesoria znajdziesz w naszym sklepie. Do specjalnych butelek dopasujesz korki, a do kiszenia użyjesz odpowiednio zaprojektowanych beczek i słoików. Dzięki właściwie skompletowanym zestawom produktów będziesz cieszyć się domowymi dżemami, musami, kiszonkami i winem nawet zimową porą. Wszystkie akcesoria, które umożliwią Ci przetwórstwo owoców, znajdziesz w naszym asortymencie w wyjątkowo atrakcyjnej cenie.

PRZETWÓRSTWO OWOCÓW I WARZYW – JAKICH AKCESORIÓW POTRZEBUJESZ?

Do przechowywania swoich przetworów, na przykład konfitur, potrzebujesz słoików. Przygotowaliśmy dla Ciebie szklane, pojemne modele, które świetnie sprawdzą się do kiszenia ogórków. W zestawie znajdziesz szczypce – ułatwią Ci wyciąganie gotowych pyszności. Oferujemy Ci również plastikowe beczki, w których przygotujesz kapustę. Zastosowana w nich pokrywa zapewnia odpowiednie warunki do zakiszania. W naszym asortymencie są także akcesoria do przetwórstwa owocowego, wśród których odnajdziesz zestawy kilku lub kilkunastu słoików z zakrętkami, które dobrze przylegają do szkła i zapewnią prawidłową pasteryzację. Pamiętaj, że tylko właściwe przechowywanie konfitur i kiszonek zapewnia im długi okres przydatności do spożycia. Przetwórstwo owoców ułatwi Ci możliwość wielokrotnego wykorzystania tych samych słoików, które wystarczy odpowiednio wyparzyć, żeby znów nadawały się do użycia.

WYBIERZ AKCESORIA DO DOMOWEJ PRODUKCJI WINA

Wszelkie balony i butelki znajdują się w tej kategorii sklepów Castorama. Możesz zamówić je online, a zostaną dostarczone prosto do Twojego domu. Wybierz potrzebną liczbę pojemników lub zdecyduj się na określone komplety, które są idealnym rozwiązaniem, jeśli jesteś początkującą osobą. W zestawie znajdują się balon, pompka, winomierz, rurka fermentacyjna, korek do balonu, drożdże winiarskie, pożywka dla drożdży, środek do klarowania, a także przydatny poradnik. Akcesoria do przetwórstwa znajdziesz również jako osobne produkty, z których wybierzesz to, czego Ci brakuje, na przykład termometr winiarski czy zestaw do uszlachetniania napoju – pomogą poprawnie wykonać domowy trunek.