LOTERIA CASTODAYS! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Barierki

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Balustrady

Strzałka w prawo

Barierki

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Balustrada sosnowa Kornik MP Max 200 cm
Strzałka w prawo

Balustrada sosnowa Kornik MP Max 200 cm

298
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Balustrada sosnowa stanowi eleganckie, a jednocześnie stonowane rozwiązanie, które wykorzystasz do urządzenia klatki schodowej bądź korytarza w piętrowym budynku. Jej surowa forma i prostota wykończenia sprawiają, że nadaje się do zastosowania w wielu aranżacjach wnętrz, zarówno nowoczesnych, jak i tradycyjnych i rustykalnych. Można ją przemalować lub zalakierować w dowolny sposób, nadając stylizacji unikalny charakter.

   Cechy i zalety

    Balustrada to uniwersalny element wyposażenia klatki schodowej lub korytarza znajdującego się wewnątrz budynku. Produkt wykonany jest z drewna sosnowego charakteryzującego się piękną barwą oraz trwałością, dzięki czemu aranżacja wykonana przy jego pomocy zachowuje nieskazitelny charakter przez wiele lat bez konieczności naprawy. Drewniana konstrukcja jest surowa, dzięki czemu można ją z łatwością dostosować do dowolnego stylu, zarówno nowoczesnego, jak i tradycyjnego. Doskonale sprawdzi się we wnętrzach rustykalnych. Neutralny charakter pozwala na pomalowanie korpusu na dowolny kolor oraz zastosowanie impregnatu i lakieru, który nada mu blask. Solidne łączenia sprawiają, że balustrada zapewnia bezpieczeństwo podczas przechodzenia blisko schodów.

     Specyfikacja techniczna

     Obszar zastosowaniaWewnętrzne
     Kod produktu5905156089426