icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Barierki

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Balustrady

Strzałka w prawo

Barierki

Strzałka w prawo

Balustrada sosnowa Kornik MP Max 200 cm

Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Balustrada sosnowa Kornik MP Max 200 cm
Strzałka w prawo
298
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Balustrada sosnowa stanowi eleganckie, a jednocześnie stonowane rozwiązanie, które wykorzystasz do urządzenia klatki schodowej bądź korytarza w piętrowym budynku. Jej surowa forma i prostota wykończenia sprawiają, że nadaje się do zastosowania w wielu aranżacjach wnętrz, zarówno nowoczesnych, jak i tradycyjnych i rustykalnych. Można ją przemalować lub zalakierować w dowolny sposób, nadając stylizacji unikalny charakter.

  Cechy i zalety

  Balustrada to uniwersalny element wyposażenia klatki schodowej lub korytarza znajdującego się wewnątrz budynku. Produkt wykonany jest z drewna sosnowego charakteryzującego się piękną barwą oraz trwałością, dzięki czemu aranżacja wykonana przy jego pomocy zachowuje nieskazitelny charakter przez wiele lat bez konieczności naprawy. Drewniana konstrukcja jest surowa, dzięki czemu można ją z łatwością dostosować do dowolnego stylu, zarówno nowoczesnego, jak i tradycyjnego. Doskonale sprawdzi się we wnętrzach rustykalnych. Neutralny charakter pozwala na pomalowanie korpusu na dowolny kolor oraz zastosowanie impregnatu i lakieru, który nada mu blask. Solidne łączenia sprawiają, że balustrada zapewnia bezpieczeństwo podczas przechodzenia blisko schodów.

   Specyfikacja techniczna

   Obszar zastosowaniaWewnętrzne
   Typ opakowaniaszt.
   Kod produktu5905156089426