Nie przegap! LOTERIA URODZINOWA do 16.04! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Bambusy

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Doniczki i osłonki

Strzałka w prawo

Akcesoria doniczkowe

Strzałka w prawo

Bambusy

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Bambus 120 cm fi 12-14 mm
Strzałka w prawo

Bambus 120 cm fi 12-14 mm

4,18
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Tyczka bambusa to naturalny produkt, który sprawdzi się w każdym przydomowym ogrodzie. Zapewni stabilną podporę Twoim delikatnym roślinom oraz pnączom, tworząc wraz z nimi efektowną ozdobę. Aby tyczka spełniała swoją rolę, należy wyłącznie wbić ją w odpowiednim miejscu w ziemię. Dostępna jest w kilku różnych długościach. Alternatywne materiały - Bambus jest szybko rosnącym surowcem odnawialnym. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star

   Cechy i zalety

    Jeżeli zastanawiasz się, w jaki sposób ochronić pędy wiotkich roślin przed uszkodzeniami, sięgnij po prosty w konstrukcji produkt, jakim jest tyczka. Po wbiciu w ziemię wystarczy, że delikatnie przywiążesz do niej łodygi wybranych okazów, zapewniając im stabilne podparcie. Tyczka zapewni także gatunkom pnącym przestrzeń do swobodnego rozwijania się i wspinania. Wraz z otaczającymi ją roślinami będzie stanowiła również ozdobę Twojego ogrodu. Produkt wykonany został z naturalnego surowca, jakim jest bambus, co sprawia, że z pewnością wkomponuje się w aranżację Twojego ogrodu. Wybierając tyczkę, zdecyduj się na model w rozmiarze odpowiadającym wielkości hodowanych przez Ciebie roślin. Umożliwi Ci to szeroki wybór tyczek i drabinek dostępnych w naszej ofercie.

     Specyfikacja techniczna

     KolorBambus naturalny
     MateriałBambus
     Kod produktu5905620004917