Zobacz więcej Bambusy

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Doniczki i osłonki

Strzałka w prawo

Akcesoria doniczkowe

Strzałka w prawo

Bambusy

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Bambus 180 cm fi 12-14 mm
Strzałka w prawo

Bambus 180 cm fi 12-14 mm

6,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Tyczkę bambusową wykorzystasz podczas uprawy roślin ozdobnych lub warzyw. Idealnie sprawdza się w roli podpory dla wszelkich gatunków o charakterze pnącym. Posłuży Ci również do ustabilizowania okazów o delikatnych i obwisłych łodygach. Wraz z nimi stworzy naturalną dekorację ogrodową. Tyczka wymaga jedynie wbicia w ziemię, a w razie konieczności, łatwo przeniesiesz ją w inne miejsce. Alternatywne materiały - Bambus jest szybko rosnącym surowcem odnawialnym. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star

   Cechy i zalety

    Długa tyczka sprawdzi się w każdym przydomowym ogrodzie. Wykorzystasz ją zarówno do jego dekoracji, jak i zabezpieczenia swoich roślin przed uszkodzeniami. Tyczka będzie pomocna podczas stabilizowania ich wiotkich pędów. Sprawdzi się też w przypadku pnączy, dla których spełni rolę obiektu, po którym będą mogły się wspinać. Opleciona pędami tyczka znakomicie wyeksponuje rośliny, a jednocześnie stanie się ozdobą Twojej działki. Jej zaletą jest również możliwość dowolnego przenoszenia z miejsca w miejsce – by korzystać z tyczki, wystarczy wbić ją w ziemię, a w razie konieczności przeniesienia, trzeba ją jedynie wyciągnąć. Produkt dzięki naturalnemu materiałowi wykonania oraz barwie znakomicie komponuje się z krajobrazem ogrodu.

     Specyfikacja techniczna

     KolorBambus naturalny
     MateriałBambus
     Kod produktu5905620004948