LOTERIA URODZINOWA! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Bambusy

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Doniczki i osłonki

Strzałka w prawo

Akcesoria doniczkowe

Strzałka w prawo

Bambusy

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Bambus 60 cm fi 6-8 mm
Strzałka w prawo

Bambus 60 cm fi 6-8 mm

1,68
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Bambus pozwoli Ci zadbać o uprawiane przez Ciebie rośliny. Idealnie sprawdza się w roli podpory, do której możesz przywiązać ich wiotkie pędy. Produkt wystarczy wbić w ziemię – nadaje się zarówno do użytku bezpośrednio w ogrodzie, jak i w donicach. Wyróżnia się naturalnym charakterem i kolorystyką, dzięki czemu z łatwością komponuje się z ogrodowym krajobrazem. Alternatywne materiały - Bambus jest szybko rosnącym surowcem odnawialnym. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star

   Cechy i zalety

    Tyczka stanowi przydatny element wyposażenia ogrodu. Będzie potrzebna jednak również w przypadku wielu roślin doniczkowych uprawianych w domu bądź na tarasie. Wykorzystasz ją np. do podwiązania roślin dekoracyjnych o wiotkich i cienkich łodygach, które szczególnie narażone są na uszkodzenia. Wystarczy przywiązać je do tyczki, by zapewnić im stabilne umocowanie. Podpora tego typu sprawdzi się też w przypadku pnączy, które będą mogły owijać wokół niej swoje pędy. Zaletą tyczki jest również fakt, że aby prawidłowo spełniała swoją funkcję, wystarczy wbić ją w ziemie – bezpośrednio do gruntu bądź w podłoże doniczkowe. Powstała ona z surowca naturalnego, jakim jest bambus, dlatego w żaden sposób nie zakłóca aranżacji Twojego ogrodu.

     Specyfikacja techniczna

     KolorBambus naturalny
     MateriałBambus
     Kod produktu5905620004870