Zobacz więcej Akcesoria do przetwórstwa

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Przetwórstwo owocowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Beczka do kiszenia Terdens 10 l

Beczka do kiszenia Terdens 10 l

39,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Praktyczna beczka z pewnością zachwyci miłośników przygotowywania różnych domowych przetworów. Możesz ją użyć do zakiszenia ogórków z Twojego ogrodu i nie tylko. Produkt wykonano z wytrzymałego, higienicznego plastiku, który jest bezsmakowy i bezwonny – dlatego też doskonale nadaje się on do kontaktu z artykułami spożywczymi.

   Cechy i zalety

    Praktyczną beczkę do kiszenia z powodzeniem wykorzystasz podczas przygotowywania domowych przetworów owocowo-warzywnych. Umożliwi Ci ona ukiszenie ogórków, a także przygotowanie innych pysznych wyrobów. Wykonanie z plastiku nadaje elementowi trwałość i wytrzymałość mechaniczną, dzięki czemu z pewnością będzie Ci służyć przez długi czas. Tworzywo to jest także higieniczne, jak również bezwonne i bezsmakowe – może być więc używane w kontakcie z artykułami spożywczymi, nie wypływając na ich smak. Produkt posiada przykręcane wieko, które zapewnia szczelność, potrzebną podczas kiszenia. W ofercie naszego sklepu znajdziesz te praktyczne słoiki, które posłużą Ci do przechowywania przygotowanych przetworów, a także inne akcesoria, które ułatwią Ci pracę.

     Specyfikacja techniczna

     Kod produktu5901733004127