LOTERIA CASTODAYS! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Akcesoria do opryskiwaczy ogrodowych

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Nawadnianie ogrodu

Strzałka w prawo

Opryskiwacze ogrodowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Belka 3 dyszowa

Belka 3 dyszowa

59,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Belka mocowana jest przy opryskiwaczach w celu rozprowadzania preparatów na rozległych terenach – idealnie sprawdza się na hodowlach truskawek. Funkcjonalny przedmiot z powodzeniem możesz zastosować również w czasie pielęgnacji trawnika. Włókno szklane oraz polipropylen to materiały odporne na uszkodzenia mechaniczne. Proponujemy również inne akcesoria wykorzystywane w czasie prac ogrodniczych.

   Cechy i zalety

    Belka to element przeznaczony do zamocowania przy opryskiwaczu – umożliwia prawidłowe rozprowadzanie preparatów ochronnych nawet na dużych plantacjach. Produkt idealnie sprawdza się przy uprawach rzędowych, więc z powodzeniem możesz zastosować go w przypadku hodowli truskawek. Znakomicie nadaje się również do przeprowadzania oprysków na trawnikach, dlatego dopasujesz go do własnych potrzeb. Belka będzie doskonale spełniała swoje zadanie przez długi czas, ponieważ stworzona została z włókna szklanego oraz polipropylenu, czyli materiałów wyróżniających się odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Przedmiot zamocujesz przy opryskiwaczu z łatwością, bez konieczności stosowania skomplikowanych narzędzi. Dostępne są również inne akcesoria ogrodowe – znajdziesz je w naszej ofercie.

    • Równomierny oprysk 3 dyszami jednocześnie
    • Łatwy montaż do lancy 1,2/3/5 m
    • Tworzywo nie wchodzi w reakcje z substancjami chemicznymi

    Specyfikacja techniczna

    Długość produktu1000mm
    KolorCzarny
    MateriałWłókno szklane i polipropylen (PP)
    Kod produktu5904447002328