Produkty

Beton Baumit B20 25 kg

Kliknij aby powiększyć

Beton Baumit B20 25 kg

Marka: Baumit

Marka: Baumit

Kod: 917428

|
Beton marki Baumit to uniwersalna sucha mieszanka przeznaczona do rozrabiania zaprawy betonowej. Nadaje się do zastosowania przy wykonywaniu prac remontowych i naprawczych, takich jak podkłady, murki lub też podłogi. Możesz ją bez obaw wykorzystać zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku. Dzięki swoim właściwościom masa jest wyjątkowo wytrzymała i po wyschnięciu staje się odporna na działanie warunków atmosferycznych.
Wszystko na raty
RRSO 0%

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Długość opakowania

49 cm

Wysokość opakowania

9 cm

Szerokość opakowania

35 cm

Waga brutto

25 kg

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

wewnątrz i na zewnątrz budynków

Czas schnięcia

48 h

Ilość warstw

1

Odporność na zmiany temperatury

tak

Wytrzymałość

20 MPa

Parametry indywidualne

Marka

Baumit

Informacje dodatkowe

zużycie: ok. 20 kg/m2/cm

Okres przechowywania

12 miesięcy

Nr referencyjny

5907534261172

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

cement, kruszywo, dodatki
Beton marki Baumit może przydać się zarówno do drobnych robót betoniarskich, jak i naprawczych. Przy użyciu mieszanki, wykonasz nie tylko elementy małej architektury oraz podłogi, murki bądź podkłady. Beton pozostaje odporny na zmiany temperatury, przez co możesz użyć go nie tylko wewnątrz budynku, ale również wykorzystać do niekonstrukcyjnego naprawienia obiektów, znajdujących się w przydomowym ogrodzie lub na działce. Mieszanka charakteryzuje się bardzo dużą wytrzymałością, dlatego też dana powierzchnia może pozostać w niezmienionym stanie przez lata. Produkt jest dostępny w wydajnym opakowaniu, wystarczającym nawet na kilka zastosowań. Dzięki przechowywaniu w odpowiednich warunkach, beton może zachować swoje oryginalne właściwości na długi czas.
Ocena
14 komentarzy
14.05.2020
Wykorzystuję ten beton od kilku lat ( czasami wykorzystuję B25, a teraz tak zrobię bo różnica 1 zł, chyba , że 25 też podrożeją) i jestem z niego bardzo zadowolony. Próbowałem zaoszczędzić i kupiłem wylewkę tańszą, ale potem stałem długo i trzymałem słupek aby nie pływał w tej mazi którą kupiłem. Pogrubiony piasek jest jego atutem, a nie wadą - może pan budowlaniec pomylił zaprawę z betonem.
28.04.2020
Polecam. Wykonałem stopy pod słupki ogrodzeniowe. Zużycie - 25 kg na walec o wymiarach 11 cm na 40 cm. Dobrze wymieszany daje gładki efekt - wychodzi efekt betonu architektonicznego. Jako szalunku używałem pociętych rur kanalizacyjnych.
27.08.2019
Polecam. Wykonałem posadzke i obrzeża w ogrodzie. Zalewalem również formy stalowe. Dobrze wymieszany daje super gładki efekt.
24.06.2019
Produkt bardzo dobry. Wahałem się przed zakupem z uwagi na negatywne opinie, ale postanowiłem przetestować osobiście. Jest to bardzo dobry produkt jeśli ktoś potrzebuje małych ilości lub nie ma warunków by tworzyć mieszankę samodzielnie. Po wyschnięciu bardzo mocny. Specjalnie odlałem jeden element, trzaskałem młotem - nie zrobiło to na nim żadnego wrażenia ;) Negatywne opinie chyba tylko od osób niestosujących się do instrukcji/zaleceń producenta.
08.06.2019
Niestety dużo piachu - posadzka zdecydowanie słabsza niż konkurencji, pomimo zastosowania się do instrukcji. Ja jej nie polecam zdecydowanie lepsza jest K.....
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za opinię. Przykro nam, jeśli ten produkt nie spełnił Pana oczekiwań. Opisane przez Pana kwestie bardzo nas zmartwiły, dlatego bylibyśmy wdzięczni, gdyby zechciał Pan przekazać nam więcej informacji na temat poruszonych w opinii aspektów produktu. Można tego dokonać przy pomocy formularza znajdującego się na stronie: www.castorama.pl/kontakt Wszystkie informacje zostaną przekazane osobom odpowiedzialnym za jakość produktów w naszych sklepach, aby te mogły dokonać ich weryfikacji.

06.07.2018
Tylko do małych rzeczy się opłaca, na większe już nie bo strasznie drogo wychodzi wg spec. wydajność do 20kg/m2/cm czyli na m3 potrzeba 2000kg czyli 80 worków = prawie 800zł/m3. Dlaczego jego koszt jest prawie 3 razy taki jak betonu towarowego z betoniarni
01.07.2018
Cementu tu prawie nie ma, kupy sie to w ogole nie trzyma.
17.04.2018
Jakościowo dosyć dobry beton, muszę przyznać, że nieźle wiąże
01.12.2017
Najlepszy produkt na rynku, jedynym minusem jest cena
24.09.2017
ten BETON 20 już mam 5lat na dworze. Odporny na pogodę, jestem bardzo zadowolony , godny polecenia
 1. Poprzednia
 2. 1
 3. 2
 • Porady
  i wskazówki

 • Budowa

  8 błędów popełnianych przy budowie podjazdu

 • Budowa

  Jak wykonać izolację wylewki podłogowej?

 • Budowa

  Jak wykonać beton?

Ocena i komentarz dla:

Beton Baumit B20 25 kg