icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Wylewki i zaprawy betonowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Materiały budowlane

Strzałka w prawo

Zaprawy budowlane

Strzałka w prawo

Beton Baumit B20 25 kg

Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Beton Baumit B20 25 kg
Strzałka w prawo
12,98
/ szt.
0,52
/ kg
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Beton marki Baumit to uniwersalna sucha mieszanka przeznaczona do rozrabiania zaprawy betonowej. Nadaje się do zastosowania przy wykonywaniu prac remontowych i naprawczych, takich jak podkłady, murki lub też podłogi. Możesz ją bez obaw wykorzystać zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku. Dzięki swoim właściwościom masa jest wyjątkowo wytrzymała i po wyschnięciu staje się odporna na działanie warunków atmosferycznych.

  Cechy i zalety

  Beton marki Baumit może przydać się zarówno do drobnych robót betoniarskich, jak i naprawczych. Przy użyciu mieszanki, wykonasz nie tylko elementy małej architektury oraz podłogi, murki bądź podkłady. Beton pozostaje odporny na zmiany temperatury, przez co możesz użyć go nie tylko wewnątrz budynku, ale również wykorzystać do niekonstrukcyjnego naprawienia obiektów, znajdujących się w przydomowym ogrodzie lub na działce. Mieszanka charakteryzuje się bardzo dużą wytrzymałością, dlatego też dana powierzchnia może pozostać w niezmienionym stanie przez lata. Produkt jest dostępny w wydajnym opakowaniu, wystarczającym nawet na kilka zastosowań. Dzięki przechowywaniu w odpowiednich warunkach, beton może zachować swoje oryginalne właściwości na długi czas.

  • Na podkłady i warstwy wyrównujące
  • Do wykonywania drobnych elementów betonowych
  • Mrozoodporny

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaOpakowanie
  Kod produktu5907534261172