Zobacz więcej Bezpieczniki automatyczne

Strona główna

Strzałka w prawo

Elektryka i elektronika

Strzałka w prawo

Instalacje elektryczne

Strzałka w prawo

Bezpieczniki

Strzałka w prawo

Bezpieczniki automatyczne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Bezpiecznik automatyczny Kontakt-Simon 10 A

Bezpiecznik automatyczny Kontakt-Simon 10 A

55,88
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Bezpiecznik automatyczny stanowi idealne zabezpieczenie zarówno dla Twoich urządzeń, jak i dla całej instalacji elektrycznej. W momencie przeciążenia sieci odcina on bowiem dopływ prądu do odbiorników, dzięki czemu nie musisz obawiać się ich uszkodzenia. Ponowne podłączenie instalacji jest nieskomplikowane, więc możesz wykonać to samodzielnie.

   Cechy i zalety

    Bezpiecznik automatyczny z pewnością znajdzie zastosowanie w każdym gospodarstwie domowym oraz w rozmaitych placówkach publicznych – we wszystkich miejscach, w których korzystasz z prądu. Jest to bowiem element instalacji elektrycznej, zabezpieczający ją przed uszkodzeniami. Bezpiecznik umożliwia ochronę osprzętu na wypadek wystąpienia przeciążeń. W momencie, kiedy prąd nominalny zostanie przekroczony, produkt rozłącza przeciążony obwód. Przywrócenie działania instalacji po rozłączeniu jest wyjątkowo proste, więc rozwiązanie takie daje Ci możliwość samodzielnej naprawy systemu. W naszej ofercie znajdziesz także inne bezpieczniki tej marki, w związki z czym zaopatrzysz się w model o interesujących Cię parametrach technicznych.

     Specyfikacja techniczna

     Napięcie220V
     Prąd znamionowy10A
     Wysokość produktu81mm
     Długość produktu42mm
     Szerokość produktu42mm
     Kod produktu5902787100186