Zobacz więcej Bezpieczniki automatyczne

Strona główna

Strzałka w prawo

Elektryka i elektronika

Strzałka w prawo

Instalacje elektryczne

Strzałka w prawo

Bezpieczniki

Strzałka w prawo

Bezpieczniki automatyczne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Bezpiecznik automatyczny Kontakt-Simon 16 A

Bezpiecznik automatyczny Kontakt-Simon 16 A

55,88
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Bezpiecznik automatyczny przeznaczony jest do samodzielnego tworzenia systemów instalacji elektrycznych. Produkt ten zabezpiecza sieć przed uszkodzeniem, ponieważ w przypadku przeciążenia któregoś z obwodów momentalnie go wyłącza. W związku z tym chroni Twoje urządzenia oraz całą instalację przed trwałymi zniszczeniami. W ofercie znajdziesz też modele o innych parametrach.

   Cechy i zalety

    Bezpiecznik automatyczny jest często wykorzystywany do zabezpieczania instalacji elektrycznych. W związku z tym znajdzie zastosowanie nie tylko w Twoim gospodarstwie domowym, ale również we wszystkich budynkach wyposażonych w sieć elektryczną. Element ten w przypadku przeciążenia części instalacji pozwala na odłączenie dopływu prądu – takie rozwiązanie sprawia, że pozostałe obwody systemu pozostają nienaruszone. Przywrócenie sprawności instalacji jest wyjątkowo proste, wystarczy bowiem ponownie podłączyć bezpiecznik w prawidłowy sposób – z zadaniem tym poradzą sobie nawet niedoświadczeni użytkownicy. W naszej ofercie znajdziesz również bezpieczniki o innych parametrach technicznych, więc z łatwością dopasujesz je do swoich potrzeb.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaKontakt-Simon
     Prąd znamionowy16A
     Wysokość produktu810mm
     Szerokość produktu42mm
     Napięcie zasilania220 – 380V
     Kod produktu5902787100216