Zobacz więcej Bezpieczniki automatyczne

Strona główna

Strzałka w prawo

Elektryka i elektronika

Strzałka w prawo

Instalacje elektryczne

Strzałka w prawo

Bezpieczniki

Strzałka w prawo

Bezpieczniki automatyczne

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Bezpiecznik automatyczny Kontakt-Simon 20 A
Strzałka w prawo

Bezpiecznik automatyczny Kontakt-Simon 20 A

55,88
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Bezpiecznik automatyczny znajdzie zastosowanie w każdym mieszkaniu, ponieważ pozwala na stworzenie bezpiecznej instalacji elektrycznej. W sytuacji, gdy nominalna wartość prądu w systemie zostanie przekroczona, odłącza on przeciążony przewód – dzięki temu system oraz urządzenia nie ulegają trwałym uszkodzeniom. W naszej ofercie znajdziesz też inne bezpieczniki tej marki.

   Cechy i zalety

    Bezpiecznik stanowi jeden z elementów instalacji elektrycznych, zapewniających im prawidłowe działanie przez długi czas. Zapobiega bowiem uszkodzeniu całego systemu w czasie pracy – w przypadku przekroczenia nominalnej wartości prądu element ten błyskawicznie rozłącza przeciążony obwód. Pozwala to także ochronić przed awarią urządzenia elektryczne podłączone do sieci. Element ten jest zatem wyjątkowo funkcjonalny, więc z pewnością znajdzie zastosowanie nie tylko w gospodarstwach domowych, ale również w halach przemysłowych, biurach oraz innych placówkach publicznych. W celu przywrócenia sprawności instalacji wystarczy ponownie podłączyć bezpiecznik. W naszej ofercie dostępne są także inne modele tego produktu, więc dopasujesz go do swojej instalacji.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaKontakt-Simon
     Prąd znamionowy20A
     Wysokość produktu810mm
     Szerokość produktu42mm
     Napięcie zasilania220 – 380V
     Kod produktu5902787100247