Zobacz więcej Bezpieczniki szklane

Strona główna

Strzałka w prawo

Elektryka i elektronika

Strzałka w prawo

Instalacje elektryczne

Strzałka w prawo

Bezpieczniki

Strzałka w prawo

Bezpieczniki szklane

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Bezpiecznik szklany Dpm 20 mm 3,15 A 2 szt.

Bezpiecznik szklany Dpm 20 mm 3,15 A 2 szt.

1,78
/ opak.
0,89
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Bezpiecznik szklany Dpm zabezpieczy urządzenia przed zniszczeniem wskutek przeciążenia sieci elektrycznej. Produkt zawiera w sobie drucik topikowy, który przepali się, jeśli dojdzie do nagłego wzrostu natężenia prądu. Dzięki temu dojdzie do przerwania ciągłości obwodu. Element wymienisz samodzielnie z zachowaniem środków ostrożności.

   Cechy i zalety

    Bezpiecznik szklany Dpm 20 mm 3,15 A 2 szt. posłuży Ci do wymiany przepalonych elementów. Produkt zabezpieczy urządzenia przed skutkami awarii sieci na przykład zwarciami czy przeciążeniem. Model marki Dpm zawiera w sobie drucik topikowy, który jest przewodnikiem elektrycznym. W przypadku nagłego wzrostu natężenia prądu element ten ulega przepaleniu. Dzięki temu ciągłość obwodu zostaje przerwana. Bezpiecznik wykonany ze szkła i metalu sprawdzi się w różnorodnych urządzeniach, na przykład sprzętach radiowo-telewizyjnych. Uszkodzony element wymienisz samodzielnie przy zachowaniu środków ostrożności. W komplecie otrzymasz dwa bezpieczniki. W naszym asortymencie znajdziesz modele marki Dpm o innych wartościach maksymalnego dopuszczalnego obciążenia.

     Specyfikacja techniczna

     Prąd znamionowy3.15A
     MateriałMetal i szkło
     Kod produktu5903332585793