Zobacz więcej Bezpieczniki szklane

Strona główna

Strzałka w prawo

Elektryka i elektronika

Strzałka w prawo

Instalacje elektryczne

Strzałka w prawo

Bezpieczniki

Strzałka w prawo

Bezpieczniki szklane

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Bezpiecznik szklany Dpm 20 mm 6,3 A 2 szt.

Bezpiecznik szklany Dpm 20 mm 6,3 A 2 szt.

1,78
/ opak.
0,89
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Bezpiecznik szklany Dpm jest przeznaczony do zabezpieczenia urządzeń przed skutkami przeciążenia sieci. Produkt zawiera drucik topikowy, który pełni funkcję przewodnika elektrycznego. W razie nagłego wzrostu natężenia prądu drucik ulega przepaleniu, co prowadzi do przerwania ciągłości obwodu. W komplecie znajdziesz dwie sztuki szklanych bezpieczników.

   Cechy i zalety

    Bezpiecznik szklany Dpm 20 mm 6,3 A 2 szt. posłuży Ci do wymiany przepalonego elementu. Dzięki produktowi urządzenia w Twoim domu znów będą zabezpieczone przed zniszczeniem. Bezpiecznik ochroni sprzęt przed nagłymi przeciążeniami sieci i zwarciami. Produkt marki Dpm zawiera drucik topikowy. Pełni on funkcję przewodnika elektrycznego, który w razie nagłego wzrostu natężenia prądu ulegnie przepaleniu. To sprawi, że dojdzie do odcięcia energii, a tym samym ochrony urządzeń. Produkt został wykonany z metalu i szkła. Model wykorzystasz w urządzeniach gospodarstwa domowego. Bezpiecznik szklany Dpm nie sprawi Ci trudności podczas wymiany. Pamiętaj o zachowaniu środków ostrożności. W naszym asortymencie dostępne są też bezpieczniki o mniejszych wartościach maksymalnego dopuszczalnego obciążenia.

     Specyfikacja techniczna

     Prąd znamionowy6.3A
     MateriałMetal i szkło
     Kod produktu5903332585816