Zobacz więcej Bezpieczniki szklane

Strona główna

Strzałka w prawo

Elektryka i elektronika

Strzałka w prawo

Instalacje elektryczne

Strzałka w prawo

Bezpieczniki

Strzałka w prawo

Bezpieczniki szklane

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Bezpiecznik szklany Dpm 20 mm 8 A 2 szt.

Bezpiecznik szklany Dpm 20 mm 8 A 2 szt.

1,78
/ opak.
0,89
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Bezpiecznik szklany Dpm posłuży Ci do ochrony sprzętu przed uszkodzeniem wskutek zwarcia czy przeciążenia sieci. Drucik topikowy znajdujący się w rurce jest przewodnikiem elektrycznym. W razie nagłego wzrostu natężenia prądu element ten ulega przepaleniu, co prowadzi do przerwania ciągłości obwodu. W zestawie znajdziesz dwie sztuki bezpieczników wykonanych ze szkła i metalu.

   Cechy i zalety

    Bezpiecznik szklany Dpm 20 mm 8 A 2 szt. zastosujesz do wymiany przepalonych elementów. Produkt pozwoli Ci zabezpieczyć urządzenia przed uszkodzeniem wynikającym z awarii sieci. Ochronisz sprzęty przed nagłym przeciążeniem sieci czy zwarciem. Bezpiecznik szklany Dpm zawiera drucik topikowy, który pełni funkcję przewodnika elektrycznego. Element ten reaguje na zmiany natężenia prądu. W przypadku nagłego wzrostu drucik ulega przepaleniu, co prowadzi do odcięcia energii. Bezpiecznik marki Dpm został wykonany z metalu i szkła. Przepalony element bez trudu wymienisz na nowy. W komplecie otrzymasz dwie sztuki bezpieczników. Oferujemy też modele o mniejszych i większych wartościach maksymalnego dopuszczalnego obciążenia.

     Specyfikacja techniczna

     Prąd znamionowy8A
     MateriałMetal i szkło
     Kod produktu5903332585823