Zobacz więcej Nawozy do drzew i krzewów owocowych

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Nawozy

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Bionawóz do borówek Florovit 1,1 l

Bionawóz do borówek Florovit 1,1 l

19,98
/ szt.
18,16
/ l
z VAT 8%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Bionawóz do borówek Florovit w formie granulatu to niezwykle przydatny produkt ogrodniczy. Specjalnie opracowany skład zasili rośliny w wystarczającą ilość niezbędnych minerałów do uzyskania optymalnego wzrostu i obfitych plonów. Produkt jest łatwy w zastosowaniu. Sprawdź także inne rodzaje nawozów, które dobierzesz do konkretnych gatunku roślin.

   Cechy i zalety

    Bionawóz do borówek Florovit 1,1 l to produkt, który nie tylko zasila rośliny w składniki odżywcze, ale i poprawia jakość podłoża. Produkt zawiera przede wszystkim azot, fosfor, potas, magnez, wapń oraz substancje organiczne. Takie połączenie daje gwarancję, że krzewy owocowe będą miały optymalne warunki do wzrostu, a plony staną się obfite. Nawóz jest przeznaczony przede wszystkim do gleby o małej zasobności próchnicy. Można używać go także do podłoża, na którym rosną inne rośliny kwaśnolubne. Zaletą jest to, że produkt wspomaga zatrzymywanie wilgoci. Nawóz należy używać w okresie od kwietnia do października. Bionawóz do borówek Florovit to prosty w zastosowaniu granulat. Skorzystaj z instrukcji i odmierz odpowiednią ilość produktu. Następnie rozsyp go i delikatnie wymieszaj z podłożem wokół krzewu.

    • Zawiera wyłącznie naturalne składniki
    • Do stosowania na glebach o małej zawartości próchnicy
    • Przywraca biologiczną równowagę ogrodu
    • Powoduje zatrzymywanie wilgoci w glebie

    Specyfikacja techniczna

    MarkaFlorovit
    Typ pojemnikaKarton
    Skład5,0% (N) azot całkowity; 3,0% fosfor całkowity w przeliczeniu na P2O5; 2,8% potas całkowity w przeliczeniu na K2O; 0,5% magnez całkowity MgO; 6,0% wapń CaO. Substancje organiczne 75%
    Kod produktu5900498027211