Zobacz więcej Nawozy do drzew i krzewów owocowych

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Nawozy

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Bionawóz do borówek Florovit 5 l

Bionawóz do borówek Florovit 5 l

44,98
/ szt.
9
/ l
z VAT 8%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Bionawóz do borówek Florovit to sposób na uzyskanie lepszych plonów i ochronę przed pasożytami. Nawóz ma bazę naturalną, dlatego nie zawiera sztucznych dodatków. Jest jednak skoncentrowany, dlatego ważne jest jego przygotowanie w odpowiednich proporcjach i ochrona przed spożyciem albo kontaktem ze skórą i oczami. Produkt wspomaga utrzymanie gleby w dobrej kondycji.

   Cechy i zalety

    Dbanie o dobrą jakość gleby w miejscach upraw jest niezwykle istotne, jeśli zależy Ci na udanych i obfitych plonach. Z tego powodu bionawóz do borówek Florovit 5 l to świetny wybór do wszystkich miejsc, w których przygotowywane są uprawy borówki amerykańskiej albo innych kwaśnolubnych gatunków roślin uprawnych. Produkt ten nadaje się do stosowania w okresie od kwietnia do października. Ma naturalny skład, chroni rośliny przed chorobami oraz zmniejsza stres w trakcie uprawy. Nadaje się przede wszystkim do gleby ubogiej w składniki odżywcze. Bionawóz do borówek Florovit to produkt, który wymaga zachowania bezpieczeństwa i higieny podczas dawkowania. Sprawdź również inne nawozy dostępne w asortymencie sklepu.

    • Zawiera wyłącznie naturalne składniki
    • Do stosowania na glebach o małej zawartości próchnicy
    • Przywraca biologiczną równowagę ogrodu
    • Powoduje zatrzymywanie wilgoci w glebie

    Specyfikacja techniczna

    MarkaFlorovit
    Typ pojemnikaTorba
    Skład5,0% (N) azot całkowity; 3,0% fosfor całkowity w przeliczeniu na P2O5; 2,8% potas całkowity w przeliczeniu na K2O; 0,5% magnez całkowity MgO; 6,0% wapń CaO. Substancje organiczne 75%
    Kod produktu5900498027273