Zobacz więcej Nawozy do drzew i krzewów owocowych

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Nawozy

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Bionawóz do truskawek Florovit 1,1 l

Bionawóz do truskawek Florovit 1,1 l

19,98
/ szt.
18,16
/ l
z VAT 8%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Bionawóz do truskawek Florovit to innowacyjna i ekologiczna formuła, która zapewni roślinom prawidłowy wzrost i zwiększy plony. Granulat jest łatwy w zastosowaniu. Produkt przeznaczony jest również do malin i jeżyn. Nawozy Florovit to bogata oferta wariantów przeznaczonych do różnych gatunków roślin, które można spotkać w ogrodach.

   Cechy i zalety

    Przygotowujesz się do sezonu ogrodniczego? Bionawóz do truskawek Florovit 1,1 l to produkt, którego nie może Ci zabraknąć podczas sadzenia i pielęgnacji roślin. Prezentowany wariant nawozu to łatwy w zastosowaniu granulat. Wystarczy, że odmierzysz odpowiednią ilość i rozsypiesz ją wokół krzewu, po czym wymieszasz produkt z podłożem. W składzie znajduje się azot fosfor i potas, czyli minerały, które poprawią właściwości gleby. To szczególnie dobry wybór tam, gdzie zawartość próchnicy jest znikoma. Bionawóz do truskawek Florovit zatrzymuje w podłożu wilgoć. To sprawia, że rośliny nie są narażone na nadmierne wysuszenie. Produkt idealnie sprawdzi się do malin i jeżyn. Nawóz należy stosować od kwietnia do października. W naszej ofercie znajdziesz produkty do zasilania przeróżnych gatunków roślin – owocujących i ozdobnych.

    • Zawiera wyłącznie naturalne składniki
    • Do stosowania na glebach o małej zawartości próchnicy
    • Przywraca biologiczną równowagę ogrodu
    • Powoduje zatrzymywanie wilgoci w glebie

    Specyfikacja techniczna

    MarkaFlorovit
    Typ pojemnikaKarton
    Skład5,0% (N) azot całkowity; 2,8% fosfor całkowity w przeliczeniu na P2O5; 3,0% potas całkowity w przeliczeniu na K2O; 0,5% magnez całkowity MgO; 6,0% wapń CaO. Substancje organiczne: 75%
    Kod produktu5900498027198