Zobacz więcej Nawozy do drzew i krzewów owocowych

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Nawozy

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Bionawóz do winorośli Florovit 1,1 l

Bionawóz do winorośli Florovit 1,1 l

19,98
/ szt.
18,16
/ l
z VAT 8%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Bionawóz do winorośli Florovit to produkt o naturalnej bazie, przeznaczony do wzmocnienia oraz ochrony przed pasożytami w przypadku winorośli. Środek jest skoncentrowany, dlatego wymaga odpowiedniego dawkowania. Może podrażniać skórę. Możesz nawozić nim również inne rośliny, na przykład krzaki agresu czy porzeczek. Podczas użytkowania należy zadbać o wszystkie względy bezpieczeństwa.

   Cechy i zalety

    Dbanie o rośliny w ogrodzie jest szczególnie ważne, jeśli uprawiasz wrażliwe gatunki. Bionawóz do winorośli Florovit 1,1 l to rozwiązanie, dzięki któremu możesz zatroszczyć się o zdrowy wzrost winorośli. Zapewnisz im także ochronę przed chorobami czy pasożytami. Produkt ma naturalną bazę, dzięki czemu nie jest szkodliwy dla innych roślin czy gleby. Pamiętaj jednak, aby odpowiednio go dozować oraz przestrzegać zasad bezpieczeństwa podczas jego obsługi. Bionawóz do winorośli Florovit to rozwiązanie przeznaczone również do porzeczek czy agrestu. Należy stosować go w okresie od kwietnia do października. Wspomaga wzrost roślin, zwiększa obfitość plonów. Nadaje się do gleb, w których brakuje próchnicy. Sprawdź też inne nawozy, które znajdziesz w asortymencie naszego sklepu.

    • BIOnawóz do winorośli, porzeczek i agrestu
    • Granulowany, zawierający wyłącznie naturalne składniki nawóz BIONawóz zawiera wszystkie składniki pokarmowe potrzebne do odpowiedniego wzrostu i plonowania roślin. Szczególnie polecany jest do stosowania na glebach o małej zawartości próchn

    Specyfikacja techniczna

    MarkaFlorovit
    Typ pojemnikaKarton
    SkładNPK: 4,8:3,0:3,0
    Kod produktu5900498027174