Przejdź do głównej treści
Castorama
Inspiracje i porady
Gazetki, katalogi, okazje
GazetkaGazetki, katalogi, okazje
Koszyk

Zobacz więcej Bity do wkrętarek

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Elektronarzędzia

Strzałka w prawo

Wiertła i bity

Strzałka w prawo

Bity do wkrętarek

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
Strzałka w prawo

Bity udarowe Erbauer 25 mm H5 3 szt.

Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca: Castorama Polska

10,48
/ opak.
3,49
/ szt.

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

    Prezentowany zestaw zawiera trzy bity udarowe wykonane ze stali hartowanej na zimno, co zapewnia ich dużą trwałość i wysoki stopień wytrzymałości. Są to elementy niezastąpione podczas prac warsztatowych polegających na wkręcaniu oraz luzowaniu śrub we wszelkich powierzchniach drewnianych, betonowych a także wykonanych z metalu.

      Cechy i zalety

        Bity udarowe wykorzystasz do wszelkiego rodzaju prac remontowo-warsztatowych wymagających wkręcania oraz luzowania śrub i wkrętów. Doskonale sprawdzają się one przy powierzchniach wykonanych zarówno z drewna jak i betonu oraz metalu. Prezentowany tutaj zestaw zawiera trzy sztuki produktu wykonanego ze stali utwardzanej na zimno. Zapewnia to ich wytrzymałość oraz odporność na wysoki moment obrotowy. Precyzyjnie wyrzeźbione końcówki o geometrycznym kształcie są idealnie dopasowane do większości elementów łącznych wszelkich modeli wkrętarek elektrycznych dostępnych na rynku. Każdy bit zawiera wyraźne oznaczenie wygrawerowane za pomocą lasera. W szerokiej ofercie naszych sklepów dostępne są także inne akcesoria, które umożliwią Ci stworzenie w pełni funkcjonalnego warsztatu.

        • Duża wytrzymałość i odporność na wysoki moment obrotowy
        • Dobrze widoczne oznaczenia wygrawerowane laserem
        • Geometryczna, precyzyjnie wykonana końcówka lepiej dopasowuje się do elementów łącznych, zmniejszając prawdopodobieństwo zdarcia łba lub gwintu; wykonane ze stali kutej na zimno, co zapewnia dużą wytrzymałość i odporność na wysoki moment obrotowy

        Informacje prawne

        • Sprzedawca zobowiązał się do oferowania wyłącznie produktów zgodnych z mającymi zastosowanie przepisami prawa Unii Europejskiej.

        Specyfikacja techniczna

        MarkaErbauer
        Liczba sztuk3
        MateriałStal S2
        Typ grotuSześciokątny
        Typ nasadkiUdarowa
        Typ trzonkaSześciokątny
        PowłokaOksydowany na czarno
        Rozmiar zabieraka6.35mm
        Długość produktu25mm
        Waga produktu16g
        Rodzaj opakowaniaOpakowanie
        Kod EAN5052931344994