Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Elektronarzędzia

Strzałka w prawo

Wiertła i bity

Strzałka w prawo

Bity do wkrętarek

Strzałka w prawo

Bity do wkrętarek

Bity do wkrętarek to niezbędny element wyposażenia każdego majsterkowicza i profesjonalisty. Są one przeznaczone do użytku w różnego rodzaju wkrętarkach i umożliwiają skuteczne i precyzyjne wykonanie prac związanych z montażem, demontażem oraz naprawą różnych urządzeń.

Filtry

Bity do wkrętarek

Bity do wkrętarek to niezbędny element wyposażenia każdego majsterkowicza i profesjonalisty. Są one przeznaczone do użytku w różnego rodzaju wkrętarkach i umożliwiają skuteczne i precyzyjne wykonanie prac związanych z montażem, demontażem oraz naprawą różnych urządzeń.

55 prod.

SortujSortuj

Sortuj

Strzałka wstecz

Zobacz więcej Wiertła i bity

Wyświetlanie 24 z 55 produktów

Załaduj więcej

Zadbaj o odpowiedni dobór akcesoriów

Aby ułatwić sobie wykonywanie prac remontowych, budowlanych, warsztatowych oraz wykończeniowych, zadbaj o dobór odpowiednich akcesoriów do swoich elektronarzędzi. W tej kategorii przedstawiamy szeroką ofertę bitów, które są podstawowym elementem doposażenia sprzętów przeznaczonych do wkręcania śrub i wkrętów oraz wykonywania odwiertów.

UCHWYTY I BITY DO WKRĘTARKI

W tej kategorii znajdziesz bity do wkrętarki, które pozwolą Ci dostosować rodzaj końcówki do wykonywanej pracy. Umieściliśmy tutaj także gotowe zestawy bitów, dzięki którym za jednym zamachem wyposażysz swój wkrętak w najczęściej używane bity. Prezentujemy także uchwyty do bitów, które zwiększą wygodę korzystania z wkrętarki.

PRZEDŁUŻENIE ŚRUBOKRĘTU

Na naszych półkach znajdziesz końcówki do wkrętarki, które umożliwią Ci stworzenie zestawu, przydatnego przy wszelkiego rodzaju zadaniach, takich jak wiercenie, przykręcanie mebli i sprzętów oraz obróbka materiałów, np. drewna, plastiku, tynku, sklejki i wielu innych. Elektronarzędzia z bitami mogą być także stosowane jako przedłużenie śrubokrętu, dzięki czemu będziesz wykonywać zadania o wiele szybciej niż dotychczas.

RÓŻNE RODZAJE BITÓW

Przygotowaliśmy dla Ciebie szeroki wybór bitów stosowanych w różnego typu elektronarzędziach wkręcających i wiercących. Znajdziesz tutaj zarówno bity udarowe, jak i tradycyjne. Dzięki temu dopasujesz odpowiednią końcówkę do Twojego urządzenia. Dobierz właściwy rozmiar bita w zależności od rozmiaru wkręcanej czy wykręcanej przez Ciebie śruby. W naszej ofercie znajdziesz zarówno najpopularniejsze rozmiary bitów, jak i te rzadziej wykorzystywane. Pamiętaj, aby dobrze dobrać rozmiar końcówek do swojego urządzenia, w przeciwnym razie możesz uszkodzić i bit, i wkręt.

JAKIE BITY SĄ ODPOWIEDNIE DO WKRĘTARKI UDAROWEJ?

W wiertarkach udarowych powinny być stosowane bity specjalne przeznaczone do tego elektronarzędzia. Zdarza się jednak, że majsterkowicze montują tradycyjne końcówki do wkrętarki. Jest to rozwiązanie ryzykowne, może bowiem powodować zakleszczenie się bita we wkrętarce udarowej. Istnieje także ogromne zagrożenie uszkodzenia osprzętu, główki wkręta oraz materiału, w którym pracujesz. Dlatego jeśli posiadasz urządzenie udarowe, wybierz bity przeznaczone do tego typu elektronarzędzi.

BITY UDAROWE

Obecne w naszym asortymencie bity udarowe przeznaczone są do wkrętarek udarowych. Tego typu końcówki posiadają przewężenie między trzpieniem a główką bita. Specjalna strefa skrętna amortyzuje naprężenia powstałe w wyniku wychylenia bita. Pozwala na jego powrót do pierwotnego ustawienia bez ryzyka uszkodzenia. Końcówki te charakteryzują się dużą wytrzymałością oraz elastycznością.

BITY DIAMENTOWE

Bity diamentowe to specjalny rodzaj bitów, które zostały pokryte drobnymi diamentowymi cząsteczkami. Dzięki takiej powłoce końcówki lepiej trzymają się główki wkrętów. Takie rozwiązanie zmniejsza ryzyko uszkodzenia gniazda wkręta czy śruby. Nie musisz też mocno dociskać wkrętarki, praca z takimi bitami wymaga znacznie mniejsze siły.

ZESTAW BITÓW DO WKRĘTARKI

Na naszej stronie znajdziesz gotowe zestawy końcówek. Taki zestaw bitów do wkrętarki sprawi, że będziesz miał zawsze pod ręką najbardziej przydatne i najczęściej wykorzystywane bity. Dzięki temu, gdy w trakcie pracy okaże się, że wybrana przez Ciebie końcówka nie jest właściwa, nie musisz przerywać roboty i biec do sklepu po odpowiedni bit.

Każdy zestaw bitów został zapakowany w pudełko z solidnego, twardego plastiku. Dzięki temu masz pewność, że nie ulegnie ono zbyt łatwo zniszczeniu. Zestaw możesz zabrać ze sobą wszędzie. Dzięki temu pracując poza warsztatem, nie będziesz musiał do niego wracać za każdym razem, gdy zajdzie potrzeba wymiany bita.

UCHWYT DO BITÓW

Uchwyt do bitów to narzędzie, które pozwala Ci w wygodny sposób zamontować końcówkę we wkrętarce. Pozwala także przedłużyć bit w sytuacji, gdy zachodzi taka konieczność. Dzięki niemu końcówki wkrętaka stają się dłuższe. Uchwyty często wyposażone są w magnes, co sprawia, że bez trudu i pewnie zamontujesz bit, łatwo go też wyjmiesz – wystarczy pociągnąć.

DLA FACHOWCÓW I MAJSTERKOWICZÓW

Prezentowane bity do wkrętarki i inne akcesoria to narzędzia, które sprawdzą się zarówno w rękach fachowych monterów, jak i domowych majsterkowiczów. Wśród produktów znajdziesz akcesoria przeznaczone do pracy seryjnej i jednostkowej. Są to trwałe przedmioty, które charakteryzuje wysoka odporność na ścieranie i długa żywotność.

ADAPTERY, PRZEDŁUŻKI I KOŃCÓWKI DO WKRĘTARKI

W sklepach sieci Castorama znajdziesz bogaty wybór różnego rodzaju bitów oraz innych akcesoriów, dzięki którym oszczędzisz czas, mogąc wykonać prace o wiele szybciej i skuteczniej. Produkty znanych marek, które proponujemy, stanowią gwarancję jakości i trwałości tych przedmiotów. Wybierz bity do wkrętarki, adapter, uchwyt do bitów czy inne niezbędne w Twojej pracy akcesoria. W naszej ofercie znajdziesz też wkrętarki oraz wkrętarko-wiertarki, a także inne przydatne do tych elektronarzędzi końcówki. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem.