Zobacz więcej Blachodachówki i blachy

Strona główna

Strzałka w prawo

Dachy i rynny

Strzałka w prawo

Pokrycia dachowe

Strzałka w prawo

Blachodachówki i blachy

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Blacha skrajna brązowa 2 m

Blacha skrajna brązowa 2 m

52,98
/ szt.
26,49
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Blacha skrajna brązowa to niezbędny element, który służy do wykończenia pokrycia dachowego. Stosując go, dach będzie dopracowany w każdym szczególe, co przełoży się na prawidłową pracę domu. Wyróżnia się pod względem walorów estetycznych, ale pełni także funkcję ochronną. Na produkt obowiązuje dziesięcioletnia gwarancja.

   Cechy i zalety

    Dobrze wykonane pokrycie dachowe to zasługa szczegółowo dobranych elementów. Jednym z nich jest blacha skrajna brązowa 2 m. Przeznaczona jest do wykończenia spadzistego dachu w jego bocznej części. W ten sposób artykuł budowlany doskonale zabezpieczy ściany przed nadmiernym chłonięciem wody oraz przeciekaniem. Stworzy bardzo szczelną barykadę, która będzie służyła przez długie lata. Element nie tylko wzmacnia konstrukcję. Oprócz tego wyróżnia się ze względu na walory estetyczne, co również ma wpływ na wygląd połaci. Blacha skrajna brązowa została wykonana z blachy stalowej ocynkowanej. Materiał jest wysoce wytrzymały na warunki atmosferyczne. Dzięki temu nawet po długim czasie eksploatacji zachowa swoje właściwości.

    • Wzmacnia konstrukcję dachu
    • Zabezpiecza przed przeciekaniem
    • Wysokie walory estetyczne

    Specyfikacja techniczna

    Szerokość produktu260mm
    Długość produktu2000mm
    Grubość produktu0.5mm
    Waga produktu22.5kg
    MateriałStal
    KolorBrązowy
    Kod produktu5902431502588