Strona główna

Strzałka w prawo

Dachy i rynny

Strzałka w prawo

Pokrycia dachowe

Strzałka w prawo

Blachodachówki i blachy

Strzałka w prawo

Blachodachówki i blachy

Blachodachówki i blachy to popularne materiały budowlane wykorzystywane do pokrycia dachów. Blachodachówki są wykonane z blachy stalowej lub aluminium i charakteryzują się niską wagą oraz prostą i szybką instalacją.

Filtry

Blachodachówki i blachy

Blachodachówki i blachy to popularne materiały budowlane wykorzystywane do pokrycia dachów. Blachodachówki są wykonane z blachy stalowej lub aluminium i charakteryzują się niską wagą oraz prostą i szybką instalacją.

21 prod.

SortujSortuj

Sortuj

Strzałka wstecz

Zobacz więcej Pokrycia dachowe

Wyświetlanie 21 z 21 produktów

Blacha i blachodachówka, czyli pokrycia dachowe najwyższej jakości

W tej części znajdziesz pokrycia dachowe wykonane z blachy, gontu, papy oraz płyty. Blachy cieszą się dużym zainteresowaniem naszych klientów. Wśród blaszanych pokryć dachowych znajdziesz produkty płaskie, trapezowe i blachodachówki. Dostępne są także kalenice, pasy pod- i nadrynnowe, blachy skrajne, obróbki przyścienne oraz rynny koszowe, które także wykorzystasz podczas budowy dachu.

Każda oferowana przez nas blacha trapezowa czy blachodachówka charakteryzuje się bardzo dobrym stosunkiem jakości do ceny. Jeśli planujesz przechowywanie materiałów pod gołym niebem lub zależy Ci na ich zabezpieczeniu przed uszkodzeniami mechanicznymi, sięgnij po blachy foliowane.

Dostępne w naszej ofercie blachy trapezowe, płaskie, blachodachówki oraz inne elementy konstrukcji dachu wykonano z solidnych materiałów, które są odporne na działanie czynników atmosferycznych. Nie musisz się martwić, że dach zacznie przeciekać w wyniku korozji. Jeśli zdecydujesz się na blaszane pokrycie dachowe, możesz być pewien, że będą Ci one dobrze służyły przez długi czas.

Blachodachówki i blachy trapezowe na miarę Twoich potrzeb

Oferowane w naszym sklepie produkty posłużą Ci do wykonania dachu, który ochroni wnętrze budynku przed palącym słońcem, deszczem i mrozem. Dzięki niemu zapewnisz sobie bezpieczeństwo i ciepło. Każdy ukończony budynek, czy to mieszkalny, przemysłowy, czy gospodarczy musi mieć dach, który stworzysz z pomocą dostępnych w tym dziale materiałów.

Jeśli zdecydujesz się na blachy trapezowe lub inne blaszane pokrycia dachowe, zyskasz wytrzymały dach za stosunkowo nieduże pieniądze. Materiały dostępne w tym dziale może wykorzystać zarówno w budynkach o charakterze przemysłowych, jak i budownictwie indywidualnym.

W zależności od architektury budynku dachy mogą mieć różne kształty, toteż przygotowaliśmy ofertę elastycznych blach, dzięki którym konstrukcja nawet skomplikowanego kształtu będzie o wiele łatwiejsza. Dach jest jednym z elementów wpływających na estetykę budynku, powinien tworzyć spójną, kolorystyczną kompozycję z jego elewacją. Mając to na uwadze, przygotowaliśmy różne kolory pokryć dachowych, dzięki czemu bez trudu wybierzesz produkt pasujący do Twojego domu.

Blachodachówki, blachy trapezowe czy płaskie?

Blachy trapezowe to chętnie wybierane przez naszych klientów pokrycie dachowe. Ich niezaprzeczalną zaletą jest ekonomiczność. Dzięki nim stosunkowo niewielkim kosztem możesz pokryć dach. Blachy trapezowe mogą być stosowane zarówno w budownictwie przemysłowym, jak i indywidualnym, toteż często można spotkać je na magazynach, halach produkcyjnych, garażach czy budynkach gospodarczych.

Blachodachówka to częste rozwiązanie stosowane w pokryciach budynków mieszkalnych. Produkty prezentują się bardzo estetycznie i stanowią ekonomiczne rozwiązanie. Nie tylko cena blachodachówki jest niższa od dachówki ceramicznej, ale także jej waga. Ma to duże znaczenia szczególnie podczas remontu dachów w starych budynkach, gdzie więźba może nie być przystosowana do dużego ciężaru ceramicznych dachówek. Blachodachówka ma gładką powierzchnię, dzięki czemu sprawdzi się na terenach górzystych, gdzie często pada śnieg. Duże nagromadzenie białego opadu oznacza znaczne obciążenia dla poszycia, co powoduje konieczność jego zgarniania. Jeśli nie chcesz każdej zimy wspinać się na szczyt domu, zadbaj o spadzisty dach pokryty gładką blachodachówką, z której śnieg będzie się zsuwał samoczynnie.

Blachy płaskie to z kolei doskonałe rozwiązanie, jeśli planujesz wykonanie dachu płaskiego lub krzywoliniowego. Ten rodzaj materiału daje się łatwo kształtować, toteż z jego pomocą wykonasz pokrycie dachowe nawet dla skomplikowanej bryły. Ponadto podobnie jak blachy trapezowe i blachodachówki, także produkty płaskie mają niewielki ciężar, dzięki czemu nie zwiększają znacząco ciężaru konstrukcji dachu.

Niezależnie, na które blaszane poszycie się zdecydujesz, aby prawidłowo wykonać dach, będzie potrzebować także kalenicy, obróbek przyściennych, rynien i pasów nad- oraz podrynnowych — wszystkie te elementy znajdziesz w naszej ofercie.

Blaszane pokrycia dachowe to nie jedyne materiały budowlane, jakie znajdziesz w naszej ofercie. Jeśli chcesz stworzyć dom w stylu klasycznym, z pewnością Twoją uwagę przykują gonty. Udostępniamy je w formie karpiówek lub heksagonów. Z kolei jeżeli szukasz taniego i łatwego w położeniu materiału, dobrym rozwiązaniem okaże się papa. Dysponujemy papą klejoną, oksydowaną i modyfikowaną. Możesz zdecydować się też na płyty bitumiczne, PCV, poliestrowe oraz wykonane z poliwęglanu komorowego. Znajdziesz tutaj również ławy kominiarskie, kominki wentylacyjne oraz akcesoria przydatne do ochrony przeciwśniegowej, oraz zabezpieczające przeciwko ptakom. Oferujemy także różnokolorowe taśmy dekarskie, folie oraz membrany — niezbędne podczas konstrukcji dachu. Jeśli planujesz budowę dachu, koniecznie zapoznaj się z szerokim asortymentem dostępnym w dziale „Pokrycia dachowe” i wybierz produkty odpowiadające Twoim potrzebom.