Zobacz więcej Blachodachówki i blachy

Strona główna

Strzałka w prawo

Dachy i rynny

Strzałka w prawo

Pokrycia dachowe

Strzałka w prawo

Blachodachówki i blachy

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Blacha skrajna ocynkowana 2 m

Blacha skrajna ocynkowana 2 m

44,48
/ szt.
22,24
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Blacha skrajna ocynkowana to nieodzowny element zadaszenia. Dzięki niemu wykonasz solidną konstrukcję z uwzględnieniem każdego szczegółu. Łączy w sobie funkcję zabezpieczającą oraz walory estetyczne. Na produkt obowiązuje dwuletnia gwarancja. W naszej ofercie znajdziesz wszystkie potrzebne Ci artykuły dachowe, które przydadzą się na etapie budowy.

   Cechy i zalety

    Dobrze wykonane pokrycie dachowe składa się z kilku ważnych elementów. Jednym z nich jest blacha skrajna ocynkowana 2 m. Zapewnia doskonałe boczne wykończenie spadzistego dachu. W ten sposób komponent zabezpieczy przed przeciekaniem oraz nadmiernym chłonięciem wody przez ściany. Tak solidna ochrona pozwoli Ci uniknąć kosztownych i czasochłonnych napraw. Artykuł budowlany wzmacnia całą konstrukcję, ale oprócz tego wyróżnia się ze względu na walory estetyczne. Dzięki niemu całe pokrycie będzie wykończone w estetyczny sposób. Blacha skrajna ocynkowana jest także wytrzymała i odporna na uszkodzenia. Dzięki tym cechom produkt będzie służył Ci przez długie lata. Dopasujesz go do pozostałych części pokrycia dachowego w takim samym kolorze.

    • Wzmacnia konstrukcję dachu
    • Zabezpiecza przed przeciekaniem
    • Wysokie walory estetyczne

    Specyfikacja techniczna

    Szerokość produktu260mm
    Długość produktu2000mm
    Grubość produktu0.5mm
    Waga produktu22.5kg
    MateriałStal
    Kolorocynkowany
    Kod produktu5902431502571