icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Blokady do drzwi

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Akcesoria drzwiowe

Strzałka w prawo

Blokady do drzwi

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Blokada przeciwwyważeniowa Kaprys-Met G

Blokada przeciwwyważeniowa Kaprys-Met G

13,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Blokada przeciwwyważeniowa to element umożliwiający dodatkowe wzmocnienie drzwi wejściowych do Twojego mieszkania – dzięki niemu zminimalizujesz ryzyko włamania do swojego domu. Produkt jest łatwy w montażu, wystarczy go bowiem przykręcić wkrętami. W naszej ofercie znajdziesz też inne modele zabezpieczeń drzwiowych i dopasujesz je do swoich potrzeb.

   Cechy i zalety

    Blokada przeciwwyważeniowa z pewnością zadowoli każdego użytkownika swoją wysoką funkcjonalnością. Znajdzie zastosowanie zarówno w budynkach mieszkalnych, jak i użytkowych. Ten niewielki produkt umożliwia wzmocnienie drzwi wejściowych do Twojego domu, dzięki czemu wyważenie ich jest wyjątkowo trudne. W związku z tym warto zamocować go przy mieszkaniach i pomieszczeniach, w których znajdują się wartościowe przedmioty. Również montaż blokady jest nieskomplikowany, ponieważ posiada ona przygotowane otwory na wkręty – dzięki temu z zadaniem tym poradzisz sobie samodzielnie. Wśród naszego asortymentu dostępne są także inne zabezpieczenia drzwi, a zatem skompletujesz wszystkie akcesoria odpowiadające Twoim oczekiwaniom.

     Specyfikacja techniczna

     Typ opakowaniaszt.
     KolorOcynk żółty
     Kod produktu5907586942654