Akcesoria drzwiowe

Kategoria produktów, które umożliwiają poprawienie funkcjonalności oraz estetyki każdego rodzaju drzwi. W skład akcesoriów drzwiowych wchodzą między innymi klamki, zamki, zawiasy, uszczelki, progi i inne elementy montażowe.

Akcesoria drzwiowe – zwiększają funkcjonalność drzwi zewnętrznych i wewnętrznych

Chcesz zwiększyć bezpieczeństwo użytkowania lub funkcjonalność swoich drzwi zewnętrznych, a także pokojowych? Warto dokupić odpowiednie akcesoria drzwiowe stworzone specjalnie do tego celu, które znajdziesz w bogatej ofercie naszego sklepu.

Odbojniki czyli ogranicznik drzwiowy

Jeśli Tobie lub komuś z Twojej rodziny zdarzyło się z rozmachem uderzyć klamką w ścianę podczas otwierania drzwi to wiesz, jak łatwo uszkodzić nią ścianę. Aby tego uniknąć z pewnością przyda Ci się niewielkie akcesorium jakim jest odbojnik czyli ogranicznik drzwiowy. Został on specjalnie skonstruowany, by zahamować impet otwieranego skrzydła nie dopuszczając do uszkodzenia znajdujących się za nim ścian, mebli lub innych sprzętów. Mają one różnorodne kształty i są wykonane z rozmaitych materiałów, dlatego w naszej ofercie akcesoriów drzwiowych bez trudu znajdziesz model, który będzie idealnie pasować do aranżacji Twojego wnętrza.

Samozamykacze zwiększają wygodę użytkowania drzwi

To niezwykle wygodny i przydatny element do drzwi lub bram wejściowych, które są często użytkowane. Dzięki specjalnej konstrukcji samozamykacz po zamontowaniu do drzwi umożliwia ich automatyczne zamykanie po każdym otwarciu, bez zbędnego hałasu. Będzie więc się doskonale nadawać do pomieszczeń w Twojej firmie lub biurze, a także w lokalach użytkowych. Wykonane z aluminium są odporne na uszkodzenia i lekkie, nie będą więc dodatkowo obciążać skrzydła.

Wizjery – by było bezpieczniej

To specjalne akcesorium drzwiowe umożliwi Ci sprawdzenie, kto znajduje się po ich drugiej stronie. Doskonale nadaje się do drzwi wejściowych mieszkań w blokach czy kamienicach. Produkty oferowane w naszym asortymencie są wykonane z rożnych materiałów: chromu, mosiądzu, brązu lub patyny. Mogą mieć regulowaną szerokość, będą więc pasować do drzwi o różnej grubości. W ofercie znajdują się również nowoczesne modele wizjera z szerokokątnym wyświetlaczem, dzięki któremu będziesz mógł sprawdzić, kto przyszedł.

Blokady oraz inne akcesoria zabezpieczające drzwi

Blokada przeciwwyważeniowa to specjalistyczne akcesorium drzwiowe, które dodatkowo chroni i zabezpiecza skrzydło np. przed wywarzaniem lub wyłamaniem. W prezentowanym asortymencie znajdziesz również inne elementy, które ochronią Twoje mieszkania przed włamaniem. Są to między innymi łańcuchy i blokady drzwiowe oraz elementy do montażu zamka elektrycznego. Zapoznaj się z bogatym asortymentem akcesoriów drzwiowych i wybierz produkty, które zwiększą funkcjonalność Twoich drzwi.