Zobacz więcej Brzeszczoty do metalu, drewna, szkła, cegieł
Brzeszczot do metalu Stanley fatmax 18 TPI 2 szt.
Cena sugerowana
, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.Szczegóły dotyczące produktu
Informacje o produkcie
Brzeszczot do metalu Stanley fatmax to jeden z podstawowych elementów wyposażenia warsztatu. Nowoczesne, bimetaliczne ostrze jest odporne na pęknięcia i wykazuje żywotność 15 razy dłuższą niż konkurencyjne narzędzia. Zagęszczenie 18 zębów na cal pozwala bez trudu przeciąć metal lub inny twardy materiał. W opakowaniu znajdują się dwie sztuki produktu.
Cechy i zalety
Brzeszczot do metalu Stanley fatmax 18 TPI 2 szt. jest narzędziem, które powinno się znaleźć w każdym warsztacie. Niezwykle ostre zęby z łatwością przecinają twarde materiały, a w szczególności metal. Produkt wykazuje piętnaście razy dłuższą żywotność w stosunku odpowiedników konkurencyjnych firm. Jest też trzy razy ostrzejszy, dlatego pozwala na długą i bardzo efektywną pracę. Brzeszczot do metalu Stanley fatmax został wykonany z dwóch spojonych ze sobą metali, co przekłada się na jego wysoką jakość. W opakowaniu znajdziesz dwa wymienne ostrza, każde o długości 30 cm i układzie 18 zębów na cal. Jeśli potrzebujesz akcesorium o wyższej wartości TPI, w naszym sklepie znajdziesz inne warianty prezentowanego modelu marki Stanley.
- Bimetaliczne ostrze odporne na pęknięcia
- 3 razy ostrzejsze w porównaniu do standardowych ostrzy
- 15 razy dłuższa żywotność
- Do cięcia wszystkich materiałów
Informacje prawne
- Sprzedawca zobowiązał się do oferowania wyłącznie produktów zgodnych z mającymi zastosowanie przepisami prawa Unii Europejskiej.
Specyfikacja techniczna
Liczba sztuk w opakowaniu | 2 |
---|---|
Rodzaj opakowania | Opakowanie |
Marka | Stanley FatMax |
Długość produktu | 300mm |
Liczba zębów na cal | 18 |
Kod EAN | 3253560201944 |