Zobacz więcej Drzewa owocowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Rośliny zewnętrzne

Strzałka w prawo

Drzewa owocowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Brzoskwinia Verve doniczka C5 mix

Brzoskwinia Verve doniczka C5 mix

39,98
/ szt.
z VAT 8%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Informacja

Produkt dostępny wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej.

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Dostępne w donicy drzewko brzoskwiniowe przy zapewnieniu mu odpowiednich warunków, odwdzięczy Ci się słodkimi, soczystymi owocami, które kuszą swoim smakiem, kolorem i zapachem. Poza tym zaliczają się do jednych z najzdrowszych owoców, ponieważ zawierają mnóstwo witamin oraz ważnych dla organizmu składników mineralnych.

   Cechy i zalety

    Rośliny sadownicze warto wykorzystać jako jedne z elementów ogrodowych kompozycji, mając na uwadze to, że nie tylko dostarczają owoców, ale również fantastycznie prezentują się na przydomowej posesji. Sadząc polecaną brzoskwinię, będziesz mógł więc ozdobić swoje otoczenie. Dzięki bogactwu witamin i minerałów jej owoce znakomicie oodziałują na cały Twój organizm – w szczególności zbawienny wpływ wywierają na skórę. Ponadto, zjadając brzoskwinie, zmniejszysz ryzyko zachorowania na groźne choroby, a także pomożesz swojemu organizmowi oczyścić się ze zbędnych toksyn. Prawidłowemu rozwojowi drzew sprzyja osłonięte i słoneczne stanowisko oraz przepuszczalne, żyzne podłoża o obojętnym odczynie. Chcesz, aby w Twoim przydomowym ogrodzie znalazły się również inne krzewy owocowe? Odwiedź sklep Castorama i sam przekonaj się, jak wiele propozycji dla Ciebie przygotowaliśmy.

    • Łatwy w uprawie krzew dający co roku smaczne owoce

    Specyfikacja techniczna

    MarkaVerve
    Okres kwitnieniaWiosna
    Wilgotność glebyWilgotna i dobrze przepuszczalna
    Kod produktu3663602721840