Zobacz więcej Drzewa owocowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Rośliny zewnętrzne

Strzałka w prawo

Drzewa owocowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Brzoskwinie w odmianach

Brzoskwinie w odmianach

49,98
/ szt.
z VAT 8%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Informacja

Produkt dostępny wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej.

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Wspaniałą, praktyczną ozdobą działek i ogrodów są drzewa owocowe. Prezentowane brzoskwinie w różnych odmianach pięknie kwitną wiosną, natomiast latem dają soczyste, smaczne owoce. Ich kolor i kształt zależy od odmiany, którą wybierzesz do swojego ogrodu. Doskonale nadają się do spożywania na surowo oraz do przetworów na zimę, np. dżemów lub konfitur.

   Cechy i zalety

    Brzoskwinia to drzewo owocowe, które doskonale nadaje się do uprawy w ogródku lub na działce. Kwitnie wiosną, na przełomie kwietnia i maja, dając białe lub różowe kwiaty, które pięknie ozdabiają otoczenie. W zależności od odmiany owoce mogą mieć kulisty lub spłaszczony kształt, a także skórkę zabarwioną w odcieniach zieleni, żółci lub pomarańczy oraz miąższ o różnej konsystencji. Owoce brzoskwini są soczyste i słodkie, dlatego nadają się do jedzenia prosto z drzewa lub w postaci przetworów domowych: dżemów, konfitur lub nalewek. Jeśli zapewnisz im słoneczne stanowisko, osłonę przed wiatrem i odpowiednią pielęgnację, będą obficie owocować. Wielość odmian pozwoli Ci wybrać brzoskwinię, która sprosta Twoim oczekiwaniom.

    • Różne odmiany brzoskwiń
    • Przekorzenione w pojemnikach

    Specyfikacja techniczna

    Nazwa łacińskaPrunus persica
    Odmianamix
    Wilgotność glebyŻyzna
    Kod produktu5907547740824