1
Castorefill
2
Korzyści
3
Sidolux Eco
1
Castorefill
2
Korzyści
3
Sidolux Eco
1

Castorefill

Ekologia to nasz cel!

W ramach dbania o nasza planetę wprowadzamy do naszych sklepów urządzenie castorefill. Dzięki niemu każdy z nas staje się przyjazny dla środowiska. Kupujesz ekologiczne produkty czystościowe wraz z butelką, którą możesz użyć ponownie w castorefill. Kolejnym razem kupujesz tylko produkt i płacisz tylko za zawartość butelki! Kupujesz butelkę i wykorzystujesz ją wielokrotnie. Weź ją na kolejne zakupy! Butelka pochodzi z recyklingu i również nadaje się do recyklingu. W ten sposób ograniczasz ilość plastiku wprowadzanego na rynek, zmniejszasz ilość śmieci i odpadów, pomagasz planecie. Obecnie pierwsze takie urządzenie znajduje się w sklepie Warszawa Targówek – zakup 4 rodzajów płynów jak i butelek możliwy bezpośrednio w sklepie stacjonarnym.

Konsumenci chcą ograniczać zużycie plastiku.

Coraz większe zainteresowanie klientów ekologią nie tylko w kontekście składu produktów, ale również ich opakowań  sprawia, że coraz więcej firm zauważa „plastikowy” problem. O ile trudno nam zmienić nasze nawyki i zrezygnować np. ze stosowania produktów chemii domowej i budowlanej o tyle kiedy  przychodzi do rodzaju opakowania, chcemy być eko i wiedzieć, że troszczymy się o środowisko.

Castorefill - ograniczaj zużycie plastiku!

W automacie castorefill raz wykorzystane przez konsumentów opakowania służą  do wielokrotnego napełniania produktem. Jego zadaniem jest zminimalizowanie ilości zużytego plastiku, korzystanie na co dzień  z bezpiecznych produktów, a przede wszystkim zachęcenie​ do ekologicznego stylu życia.

2

Korzyści

Dzięki używaniu castorefill:

- kupujesz butelkę i wykorzystujesz ją wielokrotnie

- butelka pochodzi z recyklingu

 

 

Jeśli jedna rodzina wykorzystuje np. 1 płyn do mycia naczyń miesięcznie oznacza to, że kupuje około 12 plastikowych butelek rocznie. Ponieważ nasza maszyna sprzedaje 4 rodzaje różnych płynów, mogłoby to oznaczać, że rodzina kupuje aż

48 plastikowych butelek rocznie/1 rodzina/zużycie

W przypadku, gdyby jedna rodzina zdecydowałaby się na kupno 4 butelek wielokrotnego użytku do zakupu chemii gospodarczej, mogłoby to oznaczać ​oszczędność na poziomie 44 sztuk butelek rocznie!

A mowa tu tylko o 4 produktach kupowanych powszechnie.

castorefill front
castorefill skos1
3

Sidolux Eco

Już dostępne!

W maszynie castorefill, dostępnej w tylko stacjonarnie Castoramie Targówek możesz zobaczyć nową gamę płynów Sildolux Eco, dopasowanych do różnych powierzchni - wszystko w zależności Twoich potrzeb. Sprawdź je już teraz!

Sidolux Eco rangeSidolux Eco rangeSidolux Eco rangeSidolux Eco range
Sidolux Eco nature ActiveSidolux Eco nature ActiveSidolux Eco nature ActiveSidolux Eco nature Active

SIDOLUX ECO to ekologiczna linia produktów. Dzięki technologii naturActive, opartej na aktywnej sile naturalnych składników, skutecznie radzi sobie z zabrudzeniami, pozostawiając czyste i lśniące powierzchnie bez smug i zacieków.

Dodatkowo, wypełnia pomieszczenie świeżym zapachem porannej rosy, a opakowania są przyjazne dla środowiska.

• min. 96% składników naturalnych,

• wysoka skuteczność,

• 100% butelka z recyklingu,

• biodegradowalna receptura.

1
Castorefill