Dostawa za 1 zł na wybrane produkty dla zamówień od 200 zł! Sprawdź szczegóły akcji tutaj >>

icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Cyfry i litery

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Oznakowanie

Strzałka w prawo

Cyfry i litery

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Cyfra 0 ANO mosiądz polerowany 37 mm

Cyfra 0 ANO mosiądz polerowany 37 mm

8,58
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Cyfra 0 to numerator stosowany w biurach, szkołach, gabinetach i innych miejscach o charakterze publicznym. Świetnie sprawdzi się również jako oznaczenie numeru Twojego prywatnego mieszkania w bloku lub kamienicy, gdzie ułatwi odwiedzającym Cię osobom szybko zlokalizować właściwe drzwi. Dostępna jest również w innych metalicznych odcieniach.

  Cechy i zalety

  Cyfrę 0 wykorzystasz do oznaczania numeru pomieszczeń o charakterze publicznym lub prywatnym. Sprawdzi się doskonale do znakowania pokoi hotelowych, gabinetów lekarskich, sal lekcyjnych itp. Będzie dobrym numeratorem drzwi do Twojego mieszkania – posiada wypukły front, dzięki czemu z łatwością będzie dostrzegana na długich korytarzach i pozwoli łatwo trafić Twoim gościom pod wskazane miejsce. Tabliczka informacyjne w kolorze mosiądz polerowany jest uniwersalna i wkomponuje się zarówno w wystrój klasycznie, jak i nowocześnie urządzonej klatki schodowej. Jest zabezpieczona przed pęknięciami oraz zarysowaniami, ponieważ wykonano ją z aluminium. Dzięki zastosowaniu samoprzylepnej warstwy szybko i wygodnie zamocujesz ją do ścian lub drzwi – bez konieczności korzystania z narzędzi.

  • Prosty montaż
  • Estetyczny wygląd
  • Wyraźnie widoczna

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  KolorMosiądz
  Kod produktu5905367000098