icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Cyfry i litery

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Oznakowanie

Strzałka w prawo

Cyfry i litery

Strzałka w prawo

Cyfra 0 samoprzylepna 100 mm inox

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Cyfra 0 samoprzylepna 100 mm inox
24,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Cyfra jest samoprzylepną tabliczką, która może zostać przeznaczona do widocznego oznaczenia drzwi, na przykład w budynkach mieszkalnych lub administracyjnych. Produkt posiada klej, który zapewnia doskonałą przyczepność cyfry do podłoża. Dzięki temu tabliczka jest odpowiednio zamocowana na powierzchni drzwi. W ofercie znajdują się również pasujące do niej cyfry w pełnej numeracji.

  Cechy i zalety

  Cyfra 0 jest tabliczką przeznaczoną do oznakowania numeru pomieszczeń biurowych lub mieszkalnych. Idealnie nadaje się do numeracji drzwi w wielorodzinnych blokach lub budynkach. Tabliczka posiada na tylnej stronie warstwę kleju, który umożliwia jej odpowiednie zamocowanie na powierzchni drzwi. Prosty montaż sprawia, że cyfra w szybki sposób może zostać przyklejona w wybranym miejscu. Produkt został stworzony z mocnego tworzywa, które wyróżnia się dużą odpornością na działanie czynników zewnętrznych lub mechanicznych – dlatego zachowa swój niezmieniony wygląd przez długi czas. Kolor inox zapewnia jej odpowiednią widoczność na powierzchni skrzydła oraz pozwala na odpowiedni dobór jej barwy do pozostałych elementów, takich jak klamki lub zawiasy.

  • Prosty montaż
  • Estetyczny wygląd
  • Wyraźnie widoczna

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  KolorInox
  Kod produktu5905367000937