icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Cyfry i litery

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Oznakowanie

Strzałka w prawo

Cyfry i litery

Strzałka w prawo

Cyfra 0 samoprzylepna 4 x 4,7 cm PCV grafitowa

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Cyfra 0 samoprzylepna 4 x 4,7 cm PCV grafitowa
7,28
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Samoprzylepna cyfra 0 to produkt, którym oznaczysz korytarze hotelowe, prywatne gabinety lub biura. Produkt posiada uwypuklony front, który nadaje mu elegancką formę. Jest także dobrze widoczny na jasnym, tle. Element jest wygodny i łatwy w montażu dzięki samoprzylepnej warstwie, która pozwoli solidnie zamocować cyfrę do różnych powierzchni.

  Cechy i zalety

  Samoprzylepna cyfra 0 w kolorze grafitowym jest stosowana w korytarzach, pokojach hotelowych, prywatnych gabinetach, salach oraz biurach do ich oznaczenia, co ułatwi odnalezienie miejsc. Produkt został wykonany w kolorze grafitowym, dlatego będzie się estetycznie prezentował w jasnych pomieszczeniach. Wykonanie z solidnego i trwałego materiału PCV, sprawia, że produkt jest odporny na pęknięcia, zarysowania oraz odpryski. Produkt posiada pogrubiony front cyfry, który jest nie tylko bardziej widoczny, ale także wygląda bardzo elegancko. Mocowanie produktu jest wygodne i łatwe – produkt przyczepisz za pomocą samoprzylepnej warstwy umiejscowionej z tyłu elementu. W szerokiej ofercie tabliczek informacyjnych dostępne są również litery.

  • Prosty montaż
  • Estetyczny wygląd
  • Wyraźnie widoczna

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  KolorGrafitowy
  Kod produktu5906681288209