icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Cyfry i litery

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Oznakowanie

Strzałka w prawo

Cyfry i litery

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Cyfra 0 samoprzylepna 50 mm złota

Cyfra 0 samoprzylepna 50 mm złota

13,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Zastosowanie złotej cyfry 0 pozwoli Ci w łatwy sposób oznaczyć pokoje hotelowe, skrzynkę na listy czy ponumerować pomieszczenia o charakterze publicznym. Tabliczka została wykonana ze stopu cynku i aluminium, dlatego jest odporna na uszkodzenia oraz zarysowania. Produkt dzięki swej wypukłości jest jeszcze bardziej widoczny.

  Cechy i zalety

  Samoprzylepna cyfra O to rodzaj tabliczki informacyjnej. Element posiada wypukły front, który został wykończony w eleganckim złotym kolorze. Uniwersalna forma sprawia, że element będzie znakomicie prezentował się w pomieszczeniach o klasycznym wystroju, jak i bardziej nowoczesnych aranżacjach. Produkt jest przeznaczony do oznakowania skrzynek na listy lub drzwi, ale także numeracji korytarzy w pomieszczeniach o charakterze publicznym. Element został wykonany z trwałego materiału, dlatego posłuży Ci przez długi czas. Dzięki warstwie samoprzylepnej, która znajduje się na spodniej części elementu nie będziesz miał problemów z zamocowaniem tabliczki do frontów drzwi. Produkt jest dostępny także w innych wariantach.

  • Prosty montaż
  • Estetyczny wygląd
  • Wyraźnie widoczna

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  KolorZłoty
  Kod produktu5906711267617