icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Cyfry i litery

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Oznakowanie

Strzałka w prawo

Cyfry i litery

Strzałka w prawo

Cyfra 0 Stahl aluminium 190 mm grafitowa

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Cyfra 0 Stahl aluminium 190 mm grafitowa
24,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Przy pomocy praktycznej cyfry 0 z łatwością podkreślisz dekoracyjny charakter fasady Twojego domu. Dzięki wykonaniu z aluminium element jest odporny na drobne uszkodzenia mechaniczne oraz na szkodliwe działanie czynników atmosferycznych. Grafitowy produkt warto umieścić na jasnej ścianie, aby stworzyć przykuwający spojrzenia kontrast.

  Cechy i zalety

  Praktyczna cyfra 0 może zostać użyta jako podkreślenie dekoracyjnego charakteru fasady Twojego domu. Grafitowy kolor jest na tyle uniwersalny, że bez problemu wpasujesz go w każdą kompozycję dekoracyjną, podkreślając przy tym jej elegancki, ponadczasowy wyraz. By dodatkowo wyeksponować jego walory estetyczne, umieść go na jasnym tle. Powstały w ten sposób kontrast z pewnością przypadnie Ci do gustu i zwróci na siebie uwagę Twoich gości. Aluminium to trwały materiał, który może być z powodzeniem stosowany w miejscach narażonych na działanie czynników pogodowych – nie wpłyną one negatywnie na jego wygląd. Bogata oferta naszego sklepu obejmuje również szeroki wybór innych cyfr i liter, które mogą Cię zainteresować.

  • Prosty montaż
  • Estetyczny wygląd
  • Wyraźnie widoczna

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  KolorGrafitowy
  Kod produktu5906711290844