Zobacz więcej Cyfry i litery

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Oznakowanie

Strzałka w prawo

Cyfry i litery

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Cyfra 0 z tworzywa 180 mm srebrna

Cyfra 0 z tworzywa 180 mm srebrna

36,48
/ szt.

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Cyfra 0 to oznaczenie, które możesz zastosować na swoich drzwiach lub elewacji domu – ułatwi odnalezienie Twoim gościom odpowiedniego adresu. Jej srebrna barwa sprawia, że jest widoczna zarówno na jasnym, jak i ciemnym tle. W naszej ofercie znajdziesz pozostałe cyfry aż do 9, z których możesz uzyskać dowolną kombinację potrzebną do oznaczenia adresu każdego domu.

   Cechy i zalety

    Cyfrę 0 zastosujesz na przykład do numerowania domu lub wejść do budynków. Znajdzie zastosowanie również jako numerator w biurach, szkołach, gabinetach i innych miejscach o charakterze publicznym. Jest ona dobrze zauważalna, dzięki czemu pozwoli odwiedzającym łatwiej odnaleźć właściwy adres lub lokal w budynku. Materiał, z którego została wykonana, jest wytrzymały na zarysowania i uszkodzenia – tabliczka posłuży Ci przez wiele lat w nienagannym stanie. Element w srebrnym kolorze odpowiednio skomponuje się z nowoczesnym charakterem budynku. Pasuje do metalowych okuć drzwi w zbliżonej kolorystyce. Montaż cyfry przebiegnie szybko i łatwo. W szerokiej ofercie znajdziesz także inne cyfry, litery i oznaczenia, więc łatwo skompletujesz potrzebny zestaw.

    • Prosty montaż
    • Estetyczny wygląd
    • Wyraźnie widoczna

    Specyfikacja techniczna

    KolorSrebrny
    Kod produktu5905367001552