LOTERIA CASTODAYS! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Cyfry i litery

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Oznakowanie

Strzałka w prawo

Cyfry i litery

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Cyfra 1 ANO mosiądz polerowany 37 mm

Cyfra 1 ANO mosiądz polerowany 37 mm

8,58
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Cyfra 1 jest dobrze zauważalna na każdym tle – posiada kolor mosiądz polerowany, który odbija refleksy światła i uzupełnia eleganckie elementy wykończenia drzwi. Dodatkowo jej front jest wypukły, dlatego można ją odczytać nawet z większej odległości, również na długim korytarzu. Dlatego świetnie sprawdzi się do oznaczenia mieszkania lub pokoju hotelowego.

   Cechy i zalety

    Cyfra 1 to samoprzylepny numerator do oznaczania drzwi. Znajdzie zastosowanie w hotelach, biurowcach, urzędach i na uczelniach. Posiada wypukły front oraz barwę mosiądz polerowany, dzięki czemu będzie się elegancko prezentował na drzwiach do Twojego mieszkania lub apartamentu – czytelny numer sprawi, że jego zlokalizowanie będzie o wiele łatwiejsze dla Twoich gości. Element jest łatwy w montażu. Posiada samoprzylepną warstwę, dzięki czemu nie jest on inwazyjny względem konstrukcji drzwi. Cyfra zachowuje odporność na uszkodzenia oraz zarysowania, co sprawia, że zachowa swoje walory estetyczne przez długi czas. W naszej ofercie są dostępne także inne cyfry w pasującym lub odmiennym kolorze, które dopasujesz do stylu otoczenia.

    • Prosty montaż
    • Estetyczny wygląd
    • Wyraźnie widoczna

    Specyfikacja techniczna

    KolorMosiądz
    Kod produktu5905367000005