Zobacz więcej Cyfry i litery

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Oznakowanie

Strzałka w prawo

Cyfry i litery

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Cyfra 1 plastikowa brązowa 180 mm

Cyfra 1 plastikowa brązowa 180 mm

9,28
/ szt.

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Cyfra 1 w kolorze brązowym posłuży Ci do ponumerowania drzwi, korytarzy lub skrzynek pocztowych. Element sprawdzi się na zewnątrz, ponieważ jest wykonany z trwałego tworzywa sztucznego i nie ulegnie uszkodzeniu na skutek działania niekorzystnych warunków atmosferycznych. W szerokim asortymencie znajdziesz także odpowiednie litery.

   Cechy i zalety

    Cyfra 1 w kolorze brązowym cechuje się estetyczną formą. Uniwersalny kolor sprawia, że produkt będzie się dobrze komponował zarówno z jasną elewacją budynku, metalowym ogrodzeniem czy też stolarką okienną. Tabliczka informacyjna wyróżnia się trwałością, ponieważ została wykonana z trwałego materiału, jakim jest tworzywo sztuczne. Dzięki temu element jest zabezpieczony przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych – zachowa swój kształt oraz ciemną barwę. Produkt wykorzystasz do oznaczenia swojego domostwa, tak by można było je szybko zlokalizować. Cyfra jest łatwa w montażu – do jej przytwierdzenia użyjesz kołków, które znajdują się w zestawie. Do cyfr możesz dobrać także literki, które znajdują się w naszej ofercie.

    • Prosty montaż
    • Estetyczny wygląd
    • Wyraźnie widoczna

    Specyfikacja techniczna

    KolorBrązowy
    Kod produktu5906711250084