icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Cyfry i litery

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Oznakowanie

Strzałka w prawo

Cyfry i litery

Strzałka w prawo

Cyfra 1 samoprzylepna 50 mm inox

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Cyfra 1 samoprzylepna 50 mm inox
12,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Samoprzylepna cyfra 1 to tabliczka, którą oznaczysz drzwi, korytarze oraz pomieszczenia użyteczności publicznej. Produkt został wykonany ze stali nierdzewnej. Dzięki temu jest wytrzymały i odporny na korozję. Montaż jest łatwy za sprawą samoprzylepnego materiału, który doskonale przytwierdza się do różnego rodzaju powierzchni i zapewnia trwałe mocowanie.

  Cechy i zalety

  Samoprzylepna cyfra 1 to produkt, który zastosujesz do ponumerowania korytarzy czy wejść do biur lub specjalistycznych gabinetów. Produkt znakomicie sprawdza się w miejscach publicznych. Kolor inox nadaje cyfrze elegancką prezencję, dzięki czemu będzie zauważalna. Produkt został wykonany z stali nierdzewnej, która doskonale zabezpiecza przed pęknięciem oraz zarysowaniami – tabliczka posłuży Ci przez wiele lat w nienagannym stanie. Element odpowiednio wkomponuje się we wnętrze, prezentując się estetycznie. Produkt zamontujesz samodzielnie dzięki samoprzylepnej warstwie umiejscowionej z tyłu cyfry. Dzięki temu montaż przebiegnie błyskawicznie. W szerokiej ofercie znajdziesz także samoprzylepne litery i inne oznaczenia.

  • Prosty montaż
  • Estetyczny wygląd
  • Wyraźnie widoczna

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  KolorInox
  Kod produktu5905367000944