Dostawa za 1 zł na wybrane produkty dla zamówień od 200 zł! Sprawdź szczegóły akcji tutaj >>

icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Cyfry i litery

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Oznakowanie

Strzałka w prawo

Cyfry i litery

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Cyfra 1 samoprzylepna 50 mm patyna

Cyfra 1 samoprzylepna 50 mm patyna

14,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Samoprzylepna cyfra 1 może wskazywać numer dowolnego lokalu w budynku. Sprawdzi się do numerowania mieszkania w wielorodzinnym bloku, sali lekcyjnej w szkole oraz pokoju hotelowego. Umożliwia łatwiejsze i szybsze zlokalizowanie danego pomieszczenia. Jej estetyczny wygląd sprawia, że stanowi również dekorację dowolnych drzwi.

  Cechy i zalety

  Samoprzylepna cyfra 1 to oznaczenie przeznaczone do numerowania drzwi i skrzynek pocztowych. Znajdzie zastosowanie w każdym budynku, w którym znajduje się większa liczba pomieszczeń – w hotelu, szkole, urzędzie, biurowcu. Możesz ją również z powodzeniem przykleić na drzwiach wejściowych do Twojego domu, jeśli mieszkasz w bloku lub wielorodzinnym budynku – pozwoli Twoim gościom łatwo trafić pod Twój adres. Jej aplikacja jest błyskawiczna, ponieważ jej spodnia część została pokryta samoprzylepną warstwą. Dlatego do zamocowania cyfry na drzwiach nie potrzebujesz używać dodatkowego kleju. Numerator jest wykonany z wytrzymałego materiału, dlatego zapewnia zachowanie estetycznego wyglądu na długi. W naszej ofercie dostępne są cyfry od 0 do 9, z których możesz złożyć dowolną liczbę.

  • Prosty montaż
  • Estetyczny wygląd
  • Wyraźnie widoczna

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  KolorPatyna
  Kod produktu5906711213768