LOTERIA CASTODAYS! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Cyfry i litery

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Oznakowanie

Strzałka w prawo

Cyfry i litery

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Cyfra 1 samoprzylepna 50 mm złota

Cyfra 1 samoprzylepna 50 mm złota

13,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Cyfra 1 to rodzaj tabliczki informacyjnej, którą oznaczysz pokoje hotelowe, pomieszczenia biurowe czy ponumerujesz korytarze w biurowcach. Element jest łatwy w montażu, wystarczy odkleić warstwę zabezpieczającą oraz przykleić element do ściany za pomocą samoprzylepnej taśmy. W naszej ofercie znajdziesz także inne modele.

   Cechy i zalety

    Cyfrę 1 wykorzystasz do oznaczania pomieszczeń o charakterze publicznym. Tabliczka informacyjna sprawdzi się do oznakowania pokoi hotelowych, numeracji korytarzy czy prywatnych gabinetów. Tabliczka posiada wypukły front w kolorze złotym, dzięki czemu z łatwością będzie dostrzegalna z dużych odległości, a Ty trafisz pod wskazane miejsce. Element dzięki atrakcyjnej formie w łatwy sposób wkomponujesz w wystrój klasycznie urządzonego wnętrza. Lub nowoczesnego holu. Produkt Cyfra został wykonany ze stopu cynku i aluminium. Dzięki temu jest zabezpieczona przed pęknięciami oraz zarysowaniami. Dzięki zastosowaniu samoprzylepnej warstwy, produkt szybko i wygodnie zamocujesz do ścian lub drzwi, bez korzystania z narzędzi. W naszej ofercie znajdziesz także cyfry montowane za pomocą kołków.

    • Prosty montaż
    • Estetyczny wygląd
    • Wyraźnie widoczna

    Specyfikacja techniczna

    KolorZłoty
    Kod produktu5906711267624