Zobacz więcej Cyfry i litery

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Oznakowanie

Strzałka w prawo

Cyfry i litery

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Cyfra 1 samoprzylepna z PCV 4 x 4,7 cm grafitowa

Cyfra 1 samoprzylepna z PCV 4 x 4,7 cm grafitowa

7,28
/ szt.

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Cyfra 1 PCV jest w kolorze grafitowym. Produkt zamocujesz na drzwiach, skrzynkach na listy oraz w korytarzach hoteli czy biurowców. Element został wykonany z tworzywa sztucznego PCV, dzięki czemu jest wytrzymały i zabezpieczony przed uszkodzeniami. Produkt zamocujesz dzięki samoprzylepnej warstwie, którą z łatwością przytwierdzisz do powierzchni.

   Cechy i zalety

    Cyfrę 1 PCV zastosujesz do oznaczania przedmiotów – skrzynek na listy oraz wejść do korytarzy, pomieszczeń hotelowych oraz prywatnych gabinetów w biurowcach. Produkt został wykonany z tworzywa sztucznego PCV. Dzięki temu jest odpowiednio zabezpieczony przed pęknięciami oraz zarysowaniami. Tabliczka została wykończona w kolorze grafitowym, dzięki czemu z łatwością wkomponujesz ją w wystrój klasycznie urządzonego wnętrza. Cyfra będzie prezentowała się elegancko i estetycznie w każdym pomieszczeniu. Element jest łatwy w montażu za sprawą samoprzylepnego materiału. Dzięki temu zamocujesz go bez konieczności korzystania z narzędzi. Front produktu jest wypłukały, w jasnym odcieniu, dlatego z łatwością odczytasz cyfrę w każdym pomieszczeniu.

    • Prosty montaż
    • Estetyczny wygląd
    • Wyraźnie widoczna

    Specyfikacja techniczna

    KolorGrafitowy
    Kod produktu5906681288117