LOTERIA CASTODAYS! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Cyfry i litery

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Oznakowanie

Strzałka w prawo

Cyfry i litery

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Cyfra 1 Stahl aluminium 190 mm grafitowa

Cyfra 1 Stahl aluminium 190 mm grafitowa

24,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Praktyczną cyfrę 1 wykorzystasz zarówno na drzwiach frontowych, jak i na skrzynce pocztowe. Wykonanie z aluminium sprawia, że produkt wykazuje odporność na powstawanie nieestetycznych zadrapań oraz na działanie czynników zewnętrznych. Grafitowy kolor doskonale skomponuje się z nieco jaśniejszą ścianę, podkreślając jej elegancki wyraz.

   Cechy i zalety

    Przy użyciu praktycznej cyfry ładnie wykończysz Twoje drzwi frontowe lub skrzynkę pocztową. Element wykonano z aluminium, które jest nie tylko trwałe, lecz też odporne na szkodliwe działanie przeróżnych czynników atmosferycznych. Pozwoli Ci to umieścić cyfrę w miejscu narażonym na silne słońce lub obfity deszcz – zachowa ona swoją funkcjonalność oraz estetyczny wygląd przez długie lata. Aby stabilnie przymocować produkt do ściany, zastosuj uniwersalny klej – bez problemu znajdziesz go w przydomowym warsztacie. Klasyczny, grafitowy kolor doskonale pasuje do ścian utrzymanych w niemal każdym odcieniu, podkreślając jego elegancki, a jednocześnie ponadczasowy wyraz. Produkt ładnie wygląda także na jasnym, kontrastowym tle.

    • Prosty montaż
    • Estetyczny wygląd
    • Wyraźnie widoczna

    Specyfikacja techniczna

    KolorGrafitowy
    Kod produktu5906711290851