icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Cyfry i litery

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Oznakowanie

Strzałka w prawo

Cyfry i litery

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Cyfra 2 samoprzylepna 100 mm inox

Cyfra 2 samoprzylepna 100 mm inox

24,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Zastosowanie cyfry 2 to szybkie rozwiązanie na oznaczenie numeru mieszkania lub pokoju w budynku. Spodnia strona dwójki została pokryta samoprzylepną taśmą, dzięki czemu do jej aplikacji nie trzeba stosować dodatkowego kleju. Jej kształt i metaliczny kolor doskonale pasują do nowoczesnego wystroju hallów i klatek schodowych.

  Cechy i zalety

  Cyfra 2 to samoprzylepny numerator stosowany najczęściej na drzwiach w hotelach i pensjonatach. Uniwersalny charakter sprawia, że będzie doskonałym oznakowaniem lokali mieszkaniowych w blokach i domach wielorodzinnych. Można ją zastosować do numeracji sal lekcyjnych, pokoi w biurowcach, urzędach, przychodniach i innych miejscach użyteczności publicznej. Cyfra jest czytelna i ma estetyczne wykończenie. Jej aplikacja jest łatwa i nie wymaga stosowania klejów lub połączeń mechanicznych, które mogłyby uszkodzić powierzchnię lub strukturę drzwi. Została wykonana z materiału, który nie ulega korozji. Kolor inox można łatwo dopasować do barwy okuć drzwiowych w metalicznej barwie. W naszej ofercie jest dostępna pełna numeracja.

  • Prosty montaż
  • Estetyczny wygląd
  • Wyraźnie widoczna

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  KolorInox
  Kod produktu5905367000852